Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 9 gości.

Polska Partia Pracy- Sierpień 80 przeciwko likwidacji ulgi na Internet

Polska Partia Pracy

Młodzi działacze Polskiej Partii Pracy- Sierpień 80 protestują przeciwko planowanej przez Ministerstwo Finansów likwidacji ulgi na Internet. Działacze PPP-Sierpień 80 podkreślają że to rządząca Platforma Obywatelska która szła do wyborów z hasłem rozszerzenia ulgi na Internet teraz chce ją całkowicie zlikwidować:"Po raz kolejny na jaw wychodzi zakłamanie polityków PO. Podczas ostatniej kampanii wyborczej mówili, że już wkrótce będzie można brać udział w wyborach poprzez Internet. Wybory wygrali i swoją dość ciekawą obietnicę zmienili w likwidację ulgi internetowej" - mówi 25-letni rzecznik PPP, Patryk Kosela.
 
Działaczka PPP-Sierpień 80 z Warszawy- Magdalena Janiszewska twierdzi natomiast że w pomyśle rządowym nie chodzi o przewidywane 424 mln zł oszczędności tylko o odcięcie młodych od dostępu do Internetu:"Młodzi w jego (rządu- dop. Autor) mniemaniu mają siedzieć cicho, niczym się nie interesować - a już na pewno nie polityką - i pracować do 67. roku życia - twierdzi. Jak dodaje, Platforma prowadzi politykę wymierzoną przeciwko ludziom młodym - w pełni akceptuje powszechne zatrudnianie ich na "umowach śmieciowych", a teraz finansów utrudnia im dostęp do zdobyczy cywilizacji - wirtualnego okna na świat." 
 
Działacze PPP-Sierpień 80 jednogłośnie podkreślają że to kolejny po próbie wprowadzenia cenzurującego Internet ACTA atak rządu PO na internautów.

Społeczność

jednolity front