Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

Sukces czeskich komunistów!

logo_KSCM.jpg

Komunistyczna Partia Czech i Moraw zajęła drugie miejsce w wyborach samorządowych i pierwszej turze uzupełniających do senatu.

KSCM wygrała wybory samorządowe w dwóch województwach, a do drugiej tury wyborów uzupełniających do senatu przeszło 12 komunistów.

Wybory skończyły się totalną porażką prawicy. ODS wygrała tylko w województwie Pilzneńskim a do drugiej tury wyborów do senatu przeszło tylko 10 kandydatów partii rządzącej.

Po raz kolejny czescy komuniści pokazali swoją siłę. Ciekawe czy teraz wszyscy polscy "bojownicy o wolność przeciwko komunizmowi" dalej będą krzyczeć o Czechach jako przykładzie dekomunizacji.

Portret użytkownika Niedogmatyczny wywrotowiec
 #

Wow. Nie wiedziałem, że komuniści (jacy by nie byli) są w Czechach aż tak silni. Cieszy mnie to niezmiernie, bo kraj leży 3 godziny drogi ode mnie,a język łatwy do oswojenia - słowiański.
W razie gdy obrzydnie mi już do reszty życie w tym śmiesznym klerykalno-proburżuazyjnym kraju - już wiem gdzie uciekać.
Przynajmniej będę miał poczucie, że nie jestem odosobniony ze swoimi poglądami.
Swoją drogą cieszę się, że są w tym kraju jeszcze takie wysepki Lepszego Świata jak ten portal.

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

........ zatem ...." Alleluja i do przodu " ! ;)
Czas najwyższy by ta zbrodnicza , antyludzka ideologia kapitalistyczna zajęła O S T A T E C Z N I E miejsce na niechlubnym ŚMIETNIKU HISTORII mimo tego , iż bunkier i matecznik neoliberalnych siepaczy zdaje się być niezniszczalny.....

 
Portret użytkownika james181
 #

Pozdrowienia dla tow z Czech i bardzo mnie to cieszy kraj sąsiadujący z nami widać ludzie poznali się tam do czego doprowadziły burżuje swoimi rządami tam .

 

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci