Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

We wraku TU-154 znaleziono materiały wybuchowe

z7759447X,Rosyjscy-sledczy-na-miejscu-katastrofy.preview.jpg

Jak donosi konserwatywny dziennik "Rzeczpospolita" we wraku prezydenckiego samolotu który rozbił się w Smoleńsku znaleziono ślady materiałów wybuchowych. Polscy technicy zabezpieczyli ślady trotylu i nitrogliceryny m.in na fotelach rozbitego samolotu.
 
Polscy śledczy przeprowadzili własną analizę pirotechniczną po tym jak nie chcieli uwierzyć w rosyjską analizę pirotechniczną. Wyniki analizy były znane od października i zostały przekazane prokuraturze. Szef "komisji smoleńskiej" Jerzy Miller obecnie wojewoda małopolski odmówił komentarzy.
 
Wg ekspertów popierających rząd materiały wybuchowe pozostawały na lotnisku Siewiernyj od czasów II Wojny Światowej kiedy znajdował się tam poligon. Wg. innych udowadnia to hipotezę o zamachu.

Portret użytkownika dos
 #

Trotyl i nitrogliceryna- sprytne jakby znaleźli SEMTEX nikt by nie mówił że to sprzed wojny.

 
Portret użytkownika karolg12345
 #

Nie no proszę - z całym szacunkiem do Tow. Dosa ale jednak Smoleńsk to na prawdę pierdoła o której każdy gada...
Zamach :D :D :D

 
Portret użytkownika dos
 #

Z całym szacunkiem do tow. KarolaG to czy wszyscy o czymś gadają czy nikt o tym nie gada to żaden argument do tego czy publikować coś o tym czy nie.

 
Portret użytkownika karolg12345
 #

Jasne oczywiście zdaje sobie z tego sprawę.
Mimo to po prostu wyrażam swoje zdanie które jest bardzo anty-smoleńskie (jeśli można to tak nazwać) ponieważ, po pierwsze każdy o tym truje i jest to tworzenie afery aby przykryć skutki przemian gospodarczych (czyli stojącego na skraju bankructwa państwa polskiego) po drugie - Rosjanie nie mieliby absolutnie żadnego powodu aby robić zamach (a wyraźnie jest podkreślone tu o tych materiałach wybuchowych) i w końcu po trzecie - nikt tam ważny nie zginął - fakt z ludzi których szkoda zginęli członkowie załogi pokładowej, BOR-owcy ale płakać nad kilkudziesięcioma sługusami burżujów nie będę, bo to oni odpowiadają za ponad 2,5mln ludzi żyjącym w skrajnym ubóstwie w Polsce.

 
Portret użytkownika dos
 #

Twoje poglądy a przynajmniej to co piszesz jest niespójne.

Z jednej strony po prezydencie RP płakać nie będziesz bo odpowiada za 2,5 miliona głodnych dzieci (dla ciekawostki to dane z teraźniejszego okresu a tam zginął poprzedni prezydent) ale to że już problemy skarbu państwa tej samej RP której władze pozwalają na głód dzieci stanowi wg. Ciebie problem?

A członka rządu Ci nie szkoda ale BORowca Ci szkoda?:)

Ale do rzeczy.
Jeśli uważasz mój news zmusza Cię do "płakania nad kilkudziesięcioma sługusami burżujów" i sugeruje że Rosjanie zrobili zamach i w ogóle materiał ma przykryć skutki przemian jakichś to po prostu nie poradzę Ci.

 

Społeczność

marks