Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

Kraków: "Hitler good" degeneraci zdewastowali cmentarz!

z7658484X,.jpg

"Hitler good", "Jude Raus", "Je$%# Żydów" takie napisy wykonane czerwonym sprejem oraz liczne swastyki i gwiazdy dawida na szubienicy znalazły się na pomnikach upamiętniających ofiary obozu koncentracyjnego w krakowskim Płaszowie. Napisy pojawiły się przeddzień obchodów 67 rocznicy likwidacji obozu.
 
Policja obiecała rychłe złapanie sprawców, a pracownicy Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie mają usunąć je jeszcze przed uroczystościami. Nie wyjaśnia to jednak okoliczności w jakich uchowali się w polsce zwyrodnialcy którzy nie szanują zmarłych. A także nie wyjaśnia to dlaczego 71 lat po II Wojnie Światowej podczas której wymordowano miliony mieszkańców naszego kraju i zburzono część miast i wiosek można twierdzić że "Hitler good" (pol. Hitler dobry).

Portret użytkownika MARCIN
 #

To jest niestety efekt prawicowej polityki historycznej serwowanej nam przez większość mediów i IPN.Jeżeli w prawicowych publikacjach można przeczytać perełki typu "holokaust był ubocznym skutkiem walki z komunizmem","mąż stanu Adolf Hitler" to nie możemy się dziwić,że dzieją się takie rzeczy i pozostają bez sankcji karnych.

 
Portret użytkownika A.W
 #

Bredzisz bo jesteś zaślepiony. IPN jest jadowicie antylewicowy ale nie promuje hitleryzmu. Jak chcesz poznac opinie IPN o hitleryzmie itp. to przeczytaj sponsorowany przez IPN dodatek o II WŚ do ostatniego "Nowego Państwa" (tego z blokiem artykułów "Islam i rewolucja".

 
Portret użytkownika Gregor
 #

Nie zdziwiłbym się gdyby za tym nie stali syjoniści, w końcu czerpią niezłe profity z bycia "wiecznie prześladowanymi".

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

Poczytaj sobie biuletyny IPN.Prześledz historię części osób pracujących w IPN,poczytaj sobie kwartalnik "Nigdy Więcej" oraz archiwalne numery "Trybuny Robotniczej" tam były artykuły na temat pracowników IPN a póżniej dyskutuj i nie zastępuj argumentów inwektywami to nie sztuka.A prawda o IPN jest niestety okrutna.

 
Portret użytkownika A.W
 #

Sobie poczytałem. To że jeden z pracowników IPN słuchał za młodu nazi rocka (via artykuł z TR) nie oznacza że IPN promuje nazizm! To jawnie antylewicowa i prawicowa instytucja ale takie gadanie jest bez uzasadnienia.

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

To przeczytaj dokładnie jeszcze raz.Każdy kto śledzi ruchy skrajnie prawicowe bez problemu dopatrzy się prób rewizjonizmu nazizmu.Umarzanie śledztw wobec szmalcowników itp.Studiując zdawałem egzaminy przed obecnymi pracownikami IPN i doskonale znam ich niebezpieczne poglądy.Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.Wątpie aby poglądy byłych czy też obecnych naziskinów pracujących w IPN zmieniły się.IPN nie jest instytucją naukowa lecz bronią skrajnej prawicy.Bronią tym bardziej niebezpieczną,że pierze mózgi uczniom.

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

Ten koleś o którym piszesz nie tylko słychał takiej muzyki ale jeszcze niedawno był "menedżerem" nazistowskiego zespołu Komora 88.Czy przyjmowanie do pracy zwłaszcza w takiej instytucji takich ludzi nie jest akceptacja i pochwałą dla takich postaw i poglądów?

 

Społeczność

Lenin 666