Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

Niespodziewani "przyjaciele ludu" - czy aby na pewno...?

SP - "przyjaciele ludu"

Bezprawne zwolnienie może prowadzić do tragedii - oświadczył poseł SP Arkadiusz Mularczyk na piątkowej konferencji prasowej w Sejmie. Odniósł się on mianowicie do fabryki Fiata w Tychach, z której radą nadzorczą rozmawiać mieli członkowie SP w sprawie przestrzegania praw robotniczych i porozumienia ze związkami przy zwolnieniach grupowych.

Bałagan przy zwalnianiu pracowników może przyczynić się do ludzkich tragedii - przekonują posłowie Solidarnej Polski. Cóż to się stało, że członkowie partii zajmującej się niezwykle istotną dla Polski historią Smoleńska (czasem insynuując nawet zamachy ze strony rosyjskiej) tak nagle zainteresowali się losem robotników, których prawa od lat sponiewierane są przez wielki kapitał na rzecz wielkich przedsiębiorców?

Być może coś tknęło ich w istocie patriotyczne serca - a byc może ma to związek ze zbliżającymi się wyborami, które nie najlepiej zapowiadają się dla niszowej partii, jaka jest Solidarna Polska.

Portret użytkownika tres
 #

We wszystkich ostatnich sondażach (w których ta - dodajmy - reprezentowana w parlamencie przez takie nazwiska jak Ziobro, Kurski czy Cymański - partia jest uwzględniana) Solidarna Polska przegrywa z Polską Partią Pracy.

http://partiapracy.pl/?skelMod=ModNews&nid=483

http://partiapracy.pl/?skelMod=ModNews&nid=487

Mimo tego że SP posiada posłów i znane nazwiska. A PPP nie ma ani tego ani tego

Widać lud z którym próbują się "zaprzyjaźnić" ziobryści nie jest głupi i mimo niemal ćwierćwiecza wszechobecnej prawicowej propagandy, od socjalnej demagogii połączonej ze skrajnie prawicowym programem w kwestiach obyczajowych woli normalną, porządną lewicę.

 

Społeczność

Lenin 005