Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

13.02.2013 - Trzecie urodziny naszego portalu!

3.JPG

 
 
13 lutego 2013 mijają dokładnie 3 lata od dnia 13 lutego 2010, kiedy to po paru miesiącach przygotowań koncepcyjnych i technicznych rozpoczęła się codzienna aktualizacja portalu „Władza Rad”
 
Gdy zakładaliśmy portal „Władza Rad” staraliśmy się, aby nie podejmować kolejnej na lewicy marksistowskiej krótkotrwałej inicjatywy, która miałaby zdechnąć śmiercią naturalną po kilku miesiącach. Staraliśmy się wyciągnąć wnioski z doświadczeń innych podobnych projektów i zastosować je w praktyce – stąd też formuła codziennie aktualizowanego marksistowskiego portalu publicystyczno-informacyjnego, wyróżniającego się bezkompromisową i jednoznaczną symboliką.
 
Koncepcja ta sprawdza się w praktyce (inaczej nie byłoby dziś czego  świętować)  i odbija się szerokim echem nie tylko w kręgach radykalnej lewicy, ale także wśród  naszych ideologicznych adwersarzy, pragnących zaprowadzić w naszym kraju reguły znane z reżimów sanacji, Franco i Pinocheta i powsadzać komunistów do więzień tylko dlatego że są oni komunistami.
 
 
  Przez ostatni rok, zwłaszcza po obecności na pochodzie pierwszomajowym naszych transparentów, na email redakcyjny otrzymaliśmy wiele  prymitywnych maili od antykomunistów z pogróżkami, spośród których część (wraz z odpowiedziami) zamieściliśmy w listach do redakcji – tekst „Prawica listy pisze”. Jak widać, akcja wywołała reakcję. I jesteśmy przekonani, że to na pewno nie koniec  zainteresowania prawicy naszą stroną internetową.  Śmieszne jest  w tym wszystkim, że prawica nie zna prawa polskiego ani unijnego i tym się doszczętnie kompromituje. Tak jak się skompromitował poseł Mastalerek, składający w świetle fleszy donos na nas do prokuratury, tak jak się skompromitował dziennikarz „Rzeczypospolitej” Piotr Włoczyk, organizujący prowokację godną ABW bądź policji politycznej. Jeśli sprawy potoczą się dalej tym tropem, to kiedy portal WR świętować będzie czwarte urodziny, na wymienianie wszystkich prawicowców którzy zrobili z siebie durniów próbując nam dokopać na pewno nie starczy miejsca w analogicznym tekście
 
Warto tym czasem nadmienić że na stronie WR zanotowaliśmy już  (rok pierwszy/drugi /trzeci)
880 567 wizyt na stronie (104 110/366 422/ 410 045),
 
3935 komentarzy (1189 / 1835 / 921)
 
983 teksty, w tym właśnie „Czy komunizm jest w Polsce legalny”, który widnieje na 8 miejscu pod względem popularności z 2 573 wizytami.

Portret użytkownika Bluu
 #

I oby tak dalej. Jesteście najwytrzymalszą podporą komunizmu w Polsce i byłoby wielką szkodą, gdyby to, do czego dążyliście, nagle obróciło się w ruinę. Ku chwale rewolucji!

 
Portret użytkownika dnk
 #

100 lat Towarzysze! Robicie świetną robotę.
Obyście trwali nadal niezłomnie na wybranych przez siebie pozycjach.
Pozdrawiam.

 
Portret użytkownika BobHydraulik
 #

Brawo Towarzysze.
Oby tak dalej. :)

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

To wspaniałe , iż w oceanie dookolnego kapitalistycznego szaleństwa i nikczemności pod egidą nadwiślańskiej katolickiej miłości bliźniego ; widocznej szczególnie w prezentowanej przez Redakcję WR - korespondencji " prawdziwych Polaków "; istnieje portal pozwalający mi.... po prostu nie oszaleć w otaczającym neoliberalnym , antyludzkim syfie oraz natarczywym i ujadającym od lat - jedynie słusznym i dopuszczalnym - zakłamanym , spreparowanym medialnym propagandowym bełkocie .

To głównie " tutaj " mogę skonfrontować i zweryfikować własne doświadczenia oraz być rzetelnie informowany o kolejnych wspaniałościach serwowanych udręczonemu Narodowi przez kapitalistycznych kacyków i fagasów m.in. wielkich " zbawców " zza Odry i zza Oceanu .

I mimo tej obłąkańczej nagonki na prawdziwie lewicowe ideowe wartości ; tli się gdzieś nadzieja , iż nadejdzie w końcu dzień , gdy niczym feniks z popiołów podniesie się i wychynie z politycznego niebytu ; prawdziwa polska lewica reprezentowana obecnie przez prokapitalistycznych klownów raczących skołowanego Obywatela ; jedynie populistyczno - demagogicznymi frazesami i pustosłowiem oraz porażających swą żenującą uniżonością i klęczących przed funkcjonariuszami watykańskiego imperium od wieków łupiącego bez opamiętania tę nieszczęsną nadwiślańską krainę . Niechaj kaganek wiedzy , człowieczeństwa i mądrości ; odmieni oblicze ziemi ; teej ziemi ! oraz życie i los tysięcy osób ; z konsekwencją obozowego kapo - bezwzględnie i w iście faszystowski sposób wyrzucanych na społeczny szrott ; bowiem w kapitalistycznym raju nie przewidziano dla nich jakiejkolwiek roli i miejsca oprócz cmentarza czy dogorywania w stanie choroby bądź materialnego ubóstwa a także będącej jak na razie ; groteskową i wyśmiewaną obskurancką pakamerą w sercu Europy.
Dziękuję za okruch normalności " w internecie ".

 
Portret użytkownika młodotrockista
 #

Wszystkiego najlepszego i oby tak dalej. Wasz portal inspiruje wiele osób o poglądach lewicowych jak i konserwatywnych. Kontynuujcie dobrą pracę, ludziom trzeba pokazać, że jest alternatywa.
Pozdrawiam.

 

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Obama rev