Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 31 gości.

Zwolnienia w ISD Hucie Częstochowa

Huta_czestochowa.jpg

Jak informuje rzecznik grupy ISD Polska, Jacek Łęski już 900 osoób wybrało 'dobrowolne' pójście na zwolnienie.
 
 
Docelowo w hucie należącej obecnie do ukraińskiego biznesmena ma zostać zlikwidowanych 1500 miesc pracy. Obecnie firma zatrudnia 3050 osób. Zwolnienia zarząd spółki tłumaczy zmianą światowej struktury produkcji stali.
 
 
Robotnicy, którzy decydują się od razu na dobrowolne odejście, mogą liczyć na większe odprawy z racji obowiązywania gwarantującego je pakietu socjalnego ustalonego jeszcze przed kupnem huty przez ukraińskich kapitalistów,

Portret użytkownika Bonpo
 #

" Część krakowskiej huty może zostać zamknięta. Takie, nieoficjalne informacje podał krakowski poseł Platformy Obywatelskiej, Ireneusz Raś. Poranny gość Radia Kraków, poseł Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Adamczyk przyznał, że docierają do niego niepokojące informacje w tej sprawie. Zastrzegł jednak, że informacje te nie są potwierdzone."   Tę oto  radosną  nowinę   zaserwowano  ludziom  pracy  - czyli  najemnym ratajom  pracującym  dla  kapitału    ARCELORMITTAL  . .
Niegdyś  przed  laty członkowie  grupy Kombi  wykonali  piosenkę  pt."Nietykalni "   bowiem    po  jakże  zbawczej   "  transformacji  "   wszelkie  formy   gnojenia  , opluwania  czy   uzasadnionej   bądź   zupełnie  chybionej  krytyki  przedstawicieli  władzy tudzież  "  systemu "  -    należało  do  dobrego   tonu   i  było  wręcz   obowiązkiem .Przeczytajcie   uważnie  tekst   jakże  aktualny   obecnie !
" Kim też są, że mają nas za nic Przecież ból ich zrodził ten sam Jaki znak na niebie zastali Że teraz nie chcą go znać Kim też są, że wierzą w swe męstwo I od lat cytują swój mit Kto im dał tę wiarę w zwycięstwo No i nauczył, jak żyć Ref. Nietykalni żyją pośród nas Nietykalni oszukują czas Nietykalni ciągle jeszcze są Nietykalni, skamieniałe zło Nie od dziś ze światem skłóceni Myślą, że to ich wybrał los Wiedzą, jak nie chodzić po ziemi Jak obok być cały czas Kryją się za ścianą pozorów Każdy z nich uników zna sto Ale nikt nie sprawdził na pewno Jak blisko czasem na dno " .........

 

Społeczność

front