Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

"Wyrodny syn" PiS-u ocenia: Wszystko to propaganda!

Kazimierz Marcinkiewicz

Były premier z ramienia PiS - Kazimierz Marcinkiewicz - wynurzył się ostatnio z czeluści pełnej zapomnianych polityków. Pan Marcinkiewicz po błyskotliwej, szybkiej karierze politycznej wystąpił z PiSu i zajął się karierą w sektorze bankowym, zapewne zarabiając nie lada sumy. Ostatnio nasz błyskotliwy karierowicz próbował zgadywać, dlaczego spada poparcie dla naszej ukochanej, jedynej słusznej partii - wszyscy wiemy o kim mowa. Cóż powiedział w wywiadzie dla TVN...?

Platformie spada poparcie, bo Polacy uwierzyli w propagandę sączoną przez PiS od wielu lat, że ta partia w ogóle nie rządzi - stwierdził. - To jest bardzo duża różnica, ale gorsza jest tendencja, bo Prawu i Sprawiedliwości poparcie rośnie, a Platformie spada - dodaje po chwili, wykazując się swoim doświadczeniem w sektorze bankowym i idącymi za tym zdolnościami matematycznymi.

Tylko... Czy były pan premier raczy żartować, czy życie bankowca wypaczyło jego świadomość rzeczywistości i na prawdę nie orientuje się o prawdziwych problemach Polaków...?

Czy to po prostu kolejny politykier, któremu odwidziało się pozostawanie w cieniu, jak niedawno m.in. Leszkowi Millerowi, "komuniście" spod skrzydeł Donalda Tuska?

Społeczność

Sierp i młot