Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 23 gości.

Warszawa: Hanna Gronkiewicz-Waltz zyskuje nowego sympatyka - któż to taki?

HGW

Spór o Hannę Gronkiewicz-Waltz znany jest już na całą Polskę. Jeśli przybywa ludzi, to zazwyczaj do grupy wobec niej opozycyjnej. W tym wypadku to zwolennicy neoliberalnej pani prezydent zyskali nowego sojusznika, o czym ciche sygnały otrzymał ostatnio Donald Tusk. Jak sam mówi:

- Dotarła do mnie informacja od przewodniczącego SLD Leszka Millera, że oni byliby zainteresowani ewentualną współpracą w Warszawie, a sami są gotowi wesprzeć Hannę Gronkiewicz-Waltz, jeśli chodzi o akcję referendalną.

O dziwo sama zainteresowana jest raczej sceptyczna wobec koalicji, którą w ten sposób zapoczątkować próbuje SLD. Natomiast chętnie widziałaby SLD w roli partnera przy realizacji poszczególnych projektów.

Jak widać dla niektórych droga od czerwonego sztandaru i śpiewania "Międzynarodówki" do neoliberalnej, antyspołecznej polityki jest nad wyraz krótka.

Portret użytkownika tres
 #

Jest to kolejny dowód na łajdactwo przywódców $LD którzy już nawet nie ukrywają że garną się do żłoba niczym muchy do miodu i nawet nie pozorują bycia opozycyjną siłą wobec rządu i PO.
 
Jest to działanie na rzecz osłabienia sztandaru lewicy w tym kraju i woda na młyn mniej lub bardziej radykalnej prawicy która może - nie daj Boże - dojść do władzy w 2015 roku i zostawić na lodzie zarówno PO jak i SLD. O ile tylko kalkulacja Tuska na powrót "zielonej wyspy" od przyszłego roku zawiedzie.

 

Społeczność

SIERP i MŁOT