Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 22 gości.

"Lewicowa demokracja" w wydaniu SLD

See video

Pochód SLD i OPZZ, w którym z megafonów rozlega się wezwanie do budowy „demokratycznego socjalizmu" i „budowy socjalistycznej Europy" krzepi serca. Niestety, komunistyczne transparenty znów przeszkadzały organizatorom.
 
 Pochód SLD i OPZZ, w którym z megafonów rozlega się wezwanie do budowy „demokratycznego socjalizmu" i „budowy socjalistycznej Europy" krzepi serca. Pozdrawiamy tym samym wszystkich uczestniczących w nim robotników oraz uczciwych ludzi lewicy, wszystkich komunistów, socjalistów i socjaldemokratów, którzy godnie uczcili święto świata pracy. Dziękujemy im wszystkim za wznowienie tradycji upamiętniającej ofiarę amerykańskich robotników, domagających się 8-godzinnego i zamordowanych za to przez policję. 
 
 
Wierni naszemu przekonaniu, że święto 1 maja, wszystkie nurty polskiej lewicy powinny obchodzić wspólnie (na spory i polemiki mamy wszystkie pozostałe dni roku) przedstawiciele redakcji portalu „Władza Rad" uczestniczyli w pochodzie organizowanym przez OPZZ i SLD. 
 
Zgodnie z nową, świecką tradycją ustanowioną przez organizatorów, również w tym roku pojawili się ochroniarze z nakazem zwinięcia naszych transparentów

Społeczność

Obama rev