Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

Borotba: „Zatrzymać wojnę na Ukrainie”

97500_original.jpg

Zjednoczenie „Borotba" wzywa do wspólnego wysiłku przeciwko wojnie
 
Jak możemy wesprzeć  kampanię:
 
1. Tam, gdzie to tylko możliwe piszcie antywojenne hasło:
 
ATO („operacja antyterrorystyczna”) -  to wojna z własnym narodem!
Stop wojnie!
Terroryści są w Kijowie!
Ukraina bez faszystów i oligarchów
Możesz wymyślić własne hasła 
Każde z tych haseł warto uzupełnić angielskim napisem „Save Donbass people!", aby pokazać jedność działania i globalny charakter kampanii. 

2. Poświęć 20 minut dziennie: wyślij do swoich znajomych i przyjaciół, następujący list:
 
Stop wojnie!

Wojna przyszła do naszego domu. Na domy mieszkalne, na ulice miast Obwodu Donieckiego i Ługańskiego spadają bomby, wybuchają  pociski. Każdy dzień przynosi setki zabitych i rannych. Nie wojskowych, nie bojowników opołoczenia, a zwykłych ludzi, których jedyną winą jest to, że żyją w Donbasie.
 
Czyż nie przywykliśmy już do strasznych obrazów mordowania cywilów, kobiet, dzieci? Doprawdy stało się dla nas normalne zabijanie Ukraińców przez Ukraińców, Rosjan przez Rosjan?
 
Ukraińców, którzy nie chcą strzelać do swoich braci siłą wciąga się w rzeź. Matki nie wiedzą, gdzie są ich synowie po powołaniu do wojska. Rodziny otrzymują zawiadomienia o śmierci, w których brak informacji o tym gdzie i w jaki sposób zginęli ich ojcowie. Nie pozwolimy rzucić w ogień wojny naszych bliskich!
 
W naszej mocy jest powstrzymanie krwawego koszmaru. Możemy zmusić rząd w Kijowie do zawarcia rozejmu i  negocjacji z bojownikami. Niech cały świat zobaczy, że większość Ukraińców nie popiera bratobójczej wojny. Powiedzmy rządowi, prezydentowi, oligarchom: „Nie dla wojny! Nie dla tzw. operacji antyterrorystycznej".
Nie siedź w milczeniu. Nie każdy jest gotowy przejść do wiec. Ale każdy może pisać w sieciach społecznościowych - Facebook, YouTube - że jest przeciwko wojnie. Każdy może napisać na ścianie kredą lub farbą hasło antywojenne.
 
Poświęć 20 minut w ciągu dnia. Roześlij ten list do znajomym na portalach społecznościowych. W ten sposób pomożesz uratować życie i przerwać bratobójstwo.
 

 

 
3. Jeśli masz możliwość drukowania, pobierz ulotkę ze strony internetowej: http://www.ex.ua/351762676059, rozrzuć w swojej okolicy.
 
Jeśli możesz wysłać niewielką kwotę pieniędzy, aby pomóc kampanii antywojennej i uchodźcom politycznym
 
możesz je wysłać:
WebMoney:
ruble R342992207327 Dolary
euro E260850397627
USD Z387992730889
Yandex 41001352428978
PayPal borotbaunion@gmail.com
QIWI +380955820878
 
Jeśli masz możliwość, aby pomagać regularnie,  pisz na adres: front@borotba.org

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

jednolity front