Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 19 gości.

Korwin Mikke tak jak greccy faszyści ze Złotego Świtu bije polityków po twarzy

JKM pierwszy pajac RP

Dziś, podczas spotkania europosłów w pałacyku należącym do Ministerstwa Spraw Zagranicznych lider Kongresu Nowej Prawicy uderzył w twarz eurodeputowanego PO Michała Boniego. Powodem były osobiste porachunki, a wydarzenie to zostało obficie skomentowane przez media.
 
Tego typu przemoc przywodzi na myśl zachowanie się posła faszystowskiego Złotego Świtu Iliasa Kasidarisa, który podczas debaty politycznej w czerwcu 2012 zaatakował dwie lewicowe posłanki (http://1917.net.pl/node/10023)

Portret użytkownika tgz
 #

Dlaczego Janusz Korwin-Mikke nazywany jest przez Państwo faszystą? Według definicji, faszyzm głosi kult państwa i totalitarne sprawowanie władzy. Jest to zupełna sprzeczność z poglądami reprezentowanymi przez Nową Prawicę, partię liberalną, której głównym hasłem jest likwidacja biurokracji i ograniczenie roli państwa. Nie bronię ich poglądów, jednak nazwanie tego faszyzmem jest oczywistym błędem i zakrawa o populizm.

 
Portret użytkownika uno
 #

Nazwa i program to nie wszystko. Kościół katolicki głosi milość bliźniego a palił na stosach oponetów i wzywał do wojen przeciw "niewiernym". Chińska partia komunistyczna programowo chroni interesy klasy robotniczej i buduje socjalizm a w praktyce stworzyła warunki do nieludzkiego wyzysku, za co jest wielbiona i wskazywana jako przyklad probiznesowego podejścia przez kapitalistów całego świata.
 
JKM nie raz publicznie twerdził, że chcialby być dyktatorem i krytykował demokrację.
Najważniejszy jest jednak interes klasowy. UPR a teraz Nowa Prawica reprezentuje interesy drobnomieszczaństwa - dławionego przez wielki kapitał i kryzys systemowy, oszalałego ze strachu przed zubożeniem i proletaryzacją.
 
Drobnomieszczaństwo + antyrobotnicza dyktatura = faszyzm. Nie mundurek i nie swastyka czynią faszystą.
Więcej na ten temat napisaliśmy w tekście - "Socjaldemokracja, faszyzm i eurowybory"
(http://www.1917.net.pl/node/18924)
 

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

Jeśli ktoś z  pogardą wypowiada się o osobach niepełnosprawnych , droga do komory gazowej lub ich eksterminacji ; jest prosta i przywodzi na myśl działania pewnego pana z przyciętym wąsikiem i przedziałkiem ,'miotającego się na mównicy podczas swych ,, występów ,, .
Nadto ów pan , już pokazał swój ,, znak firmowy ,, w  postaci publicznego linczu ,mającego ukazać  , iż wprawdzie pan Mikke  nie biega codziennie do siłowni ,'nie bierze na klatę 120 i nie posiada sterydowej ,gladiatorskiej muskulatury jak jego coraz liczniejsi młodzi pretorianie , ale  porafi ,, po męsku ,, publicznie ,,dać w mordę ,,! A to stanowi  niezwykły atut moralny  przyszłego reżysera ,, nowego porządku ,,  .Zatem pan Korwin Mikke - jako bezużytecznego obywatela ,chętnie by mnie wysłał do pomieszczenia w którym wezmę ostatni prysznic .Ja zaś , sugeruję temu panu , rzetelną konsultację z psychiatrą bowiem pod tą skąpą w owłosienie czaszką , jest coraz większy bałagan , który dobrze by było posprzątać .
Osobną oznaką ,, nowych czasów ,, , jest filmik pt. ,, Dziadek nie daje się małolatom ,, opublikowany w znanym portalu , bijący rekordy ,, wejść ,, i oglądalności .Coś Wam to przypomina ? Antyk , duża arena i ekstatycznie złakniona krwi  i ,, rozrywki ,, zgromadzona licznie wyjąca z zachwytu tłuszcza ....
Historia może zatoczyć koło , albowiem chętnych do jej powtórki jest coraz więcej , z panem ,,'pod muchą ,, włącznie.

 

Społeczność

Dobry kułak