Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

Księża kradną a PO im pomaga ! Prawicowy rząd hojnie dotuje kościelną mafię, a emeryci ciężko pracujący przez całe życie wegetują w nędzy

Maybach ojca rydzyka

Jak stwierdził poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wincenty Elsner, komentując przyjęty w czwartek 18 grudnia projekt budżetu

W przyszłym roku emeryci dostaną tylko 36 zł podwyżki, a tymczasem Kościół z budżetu państwa dostanie rekordową sumę na Świątynię Opatrzności Bożej – 16 mln zł

Co roku kilka milionów złotych z budżetu państwa idzie na dofinansowanie do Świątyni Opatrzności na warszawskim Wilanowie. Fundusz Kościelny otrzyma od państwa wsparcie finansowe w wysokości ponad 100 milionów złotych, o 23 miliony więcej niż w zeszłym roku

Jak powiedział Elsner Fundusz zgodnie zapowiedziami byłego premiera Donalda Tuska miał być zlikwidowany. I teraz okazuje się, że nie będzie"

To jest nowe motto PO: „Aby żyło się lepiej biskupom” – dodał

Portret użytkownika Bonpo
 #

.....wytarłem klawiaturę a w dorobku mam kilka obszernych refleksji dotyczacych działania tej zbrodniczej ( szczególnie w przeszłości ) i przestępczej obecnie - niezmiennie i od wieków nietykalnej sekty .Rząd  i opozycję tworzy rzesza klerykałów - od ekstremistów  po lewicowych (?) pretorian  , miazdżacych jakiekolwiek przejawy wyzwolenia się spod klechowskiego bata.Nie biorę pod uwagę jakiegoś  kabaretu w wydaniu  chwilowego pseudoantyklerykała z Biłgoraja.Konkluzja jest jedna , mogę do końca dni swoich  otwierać innym oczy na prawdziwe oblicze sekty rzymskokatolickiej , lecz i tak zostanę zgnojony , rozjechany i uznany za ,, belzebuba ,,wymagającego izolacji lub likwidacji ( miłość bliźniego w pełnej krasie ).
Zatem prywatnie , nie sposób niczego zmienić w tej kwestii . Kwaśniewski uznaje antyklerykalizm za ,, chorobę ,,, zaś Gadzinowski , raduje się  z masakry rytualnej , zwanej - ,, ubojem ,, .Oto dwóch z koryfeuszy myśli ,, lewicowej " oraz jej przedstawicieli ... W Polsce nie ma przedstawicieli lewicy w polskim Sejmie i nie będzie .
Z tą bolesną okolicznością pozostaje się jedynie pogodzić bowiem z kim mam wyjść na ,, barykady ,, ?
Z oglupioną , bierną , leniwą i mającą  w d.... wszystko i wszystkich - konsumpcyjną  ciżbą ? Do rewolty potrzeba po prostu ,,jaj ,, a nie   zalewania pały i wiary w samarytańskie miłosierdzie  niewidzialnej ręki kapitalizmu ,która gdy osiągniesz wiek ,, + 50 ,, , uznaje Cię za społecznego obciążjącego budżet  rzeszy oligarchicznego gangu -grata  i rupiecia - którego jak najrychlej nalezałoby wysłać ,, do piachu ,, .
Supremacja  rzeczonej sekty oraz ich lokajów , sługusów i jej  sejmowych bulterierów , jest porażająca , dlatego nie ma i nie będzie żadnej szansy na dobranie się do tej  bezkarnej zgrai.
Chłopcy wszelkich barw klubowych bawią się dobrze i nie zajmuje ich morze pieniędzy plynące do pazernych ,nienasyconych łap   i odmęt  postępujacegio ubóstwa i biedy .Wszak pieprzyć demagogiczne tyrady na ten temat , wspaniale sobie żyjąc w ciepełku intratnej politycznej fuchy - jest po prostu najłatwiej .

 

Społeczność

BLOOD