Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.

Ucz się, miernoto!

Od: hkr94 <hkr94@o2.pl>
 
Lepiej leczcie się  bo działacie na szkodę naszej ojczyzny.Nie jesteście żadnymi Polakami tylko zdrajcami ponieważ wychwalacie komunizm najbardziej zbrodniczy system w historii świata,morderców Lenina i Stalina,Armie Czerwoną i Zsrr a także negujecie Zbrodnie Katyńską.Kim w jesteście?
 
Odpowiedź WR:
 
Lepiej ucz się miernoto, bo swoją głupotą przynosisz hańbę Polsce i Polakom. Nic dziwnego, że po kontakcie z takimi głąbami Polaków w USA nazywają „kartoflami” i gardzą nami w całej Europie. Na szkodę „waszej ojczyzny” zawsze będziemy działać ponieważ ojczyzną wszystkich prawdziwych Polaków jest Polska Ludowa – kraj wolny od bezrobocia, bezdomności i żebractwa. Kraj ludzi uczciwej pracy, a nie złodziei i agentów obcego kapitału.  Najpierw poczytaj o zbrodniach Berezy Kartuskiej i prawicowych mordach na polskich komunistach i protestujących robotnikach i chłopach, a potem pogadamy o Katyniu.

Portret użytkownika Bonpo
 #

Zastanawiam się , ile takich ,, pereł ,, otrzymuje Redakcja WR .Ten emocjonalny , żenujacy bełkot odzwierciedla poziom intelektualny autora .Odpowiem pytaniem na pytanie ; kim jesteś apologeto kapitalistycznych zbrodniarzy i raju jaki zgotowali ludziom pracy .
Pracowałeś w gnoju po 18 godzin dziennie za 500 zł w 1995 roku ? Kazano Ci przyjść na ,,służbę ,, z własnymi narzedziami bo jaśnie państwo nie wpadło na ten jakże geniaaalny pomysł ?
Twoja katorga nie została ,,nagrodzona,, bo panowie w dniu wypłaty nagle się rozpłynęli ?
Wymagano od Ciebie aparycji żigolaka w wieku lat dwudziestu ...z 20- letnim ,,dóświadczeniem,, , CV , znajomości języka obcego ....do prac dorywczych przy odśnieżaniu ?!? 
Temat na pracę dla psychologa społecznego .Tymczasem brak jakiegokolwiek kacyka,by to filmował niczym niegdyś Bareja notabene twórca żenującego knota.
 
Koczujesz od lat na korytarzach przychodni jako pacjent a raczej jako grat i rupieć ,którego najchętniej wysłano by do ,,piachu ,, ?
Oto zasługi i wspaniałości TWEGO NAJŚWIETSZEGO KAPITLIZMU.

 
Portret użytkownika Siudut
 #

Nie wierzę że takie stereotypowe zarzuty przychodzą na Waszą skrzynkę. Po tylu artykułach opublikowanych i widniejących na portalu mówiących o masakrze w Katyniu jako zbrodni stalinowskiej, PRL jako zdegenerowanym państwie robotniczym ktoś dalej nie zadaje sobie trudu i z automatu rzuca takimi epitetami? Musicie to sami wymyślać.

 
Portret użytkownika uno
 #

Prawicowych jełopów nie sieją - sami się rodzą. Za to peseudolewicowych prowokatorów i dywersntów z całą pewnością opłaca bezpieka. Ile można miesięcznie wyciągnąć z takiego trolowania? Płacą w PLN, EUR czy USD?

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

Zatem przyjmując logikę  ,, prowokacji ,, i produkcji  powyższych złotych myśli na użytek Redakcji WR , zawiadujący portalami przeznaczonymi dla klerykałów i ,, prawdziwych patriotów ,, winni czynić to samo ,fabrykując  teksty uderzające w ich ,, prawdy ,, oraz w ich jedynie słuszny paradygmat.
Bzdura i niedorzeczność  .Sympatykami WR  i osobami identyfikującymi się z pezentowanymi tutaj treściami ,nie jest zgraja egzaltowanych idiotów   przypadających   z żebraczą desperacją do obuwia jaśnie demiurga ,, dobrodzieja ,, tudzież gladiatorami marzącymi  o powrocie średniowiecznej ,, idylli ,, z jej wszystkimi ,, atrakcjami ,, i umiłowaniem człowieczeństwa , wiedzy , weryfikacji , krytycznego samodzielnego myślenia - które  były i są ,,szatańskie , brudne , grzeszne i do niczego niepotrzebne wszak drzewiej rozwiązywano te ,, oczywiste kwestie ,, , za pomocą niezawodnego ognia , miecza i tortur .Obecnie załatwia się to w nieco inny sposób , lecz intelekt zasłania niezmienna od wieków - mgła ciemnoty i obskurantyzmu , pielęgnowanych z maniakalno - psychopatyczną determinacją i pieczołowitością .
Redakcjo WR oraz wszyscy pozostali , czy doprawdy jesteśmy naiwnymi idiotami łykającymi rzekomo spreparowany kit sugerowany przez przedmówcę?
Nonsens .Niemniej chorobliwa nieufność jest wpisana w antropologiczny etos nadwiślańskiej nacji , niczym w kod DNA.Niezmienne pozdrowienia dla Redakcyjnego Kolektywu ,który proszę o regularną prezentację , tej jakże inspirującej lektury 

 

Społeczność

1917 rev