Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 38 gości.

Komorowski i Tusk pod rękę z faszystowskimi ludobójcami w Kijowie

ludob2.jpg

W niedzielne popołudnie ulicami Kijowa przeszedł tzw Marsz Godności, upamiętniający około 100 osób które poniosły śmierć podczas ubiegłorocznych krwawych starć na Majdanie w stolicy Ukrainy. Bronisław Komorowski i Donald Tusk bez cienia wstydu szli w pierwszym szeregu trzymając się pod ręce z ukraińskimi ludobójcami: Petrem Poroszenko i Arsenijem Jaceniukiem, odpowiedzialnymi za rozpętanie wojny domowej na Ukrainie i śmierć od 5 tys. do nawet 50 tys. obywateli kraju.
Prezydent Polski Bronisław Komorowski, prezydent Ukrainy, rzeźnik i ludobójca Petro Poroszenko z żoną Maryną i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.Prezydent Polski Bronisław Komorowski, prezydent Ukrainy, rzeźnik i ludobójca Petro Poroszenko z żoną Maryną i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
 
 
W marszu, w którym wg różnych źródeł udział wzięło od kilku do kilkunastu tysięcy osób, prezydent Polski oraz były premier wraz z banderowskimi siepaczami opłakiwali śmieć kilkudziesięciu prawicowych bojówkarzy, poległych podczas ubiegłorocznego puczu w Kijowie. Poświęcone im obchody tzw Dnia Niebiańskiej Sotni zainaugrował prezydent Petro Poroszenko.
 
O ofiarach banderowskiego mordu w Odessie, gdzie w maju ubiegłego roku żywcem spalono około 100 uczestników tzw. Antymajdanu, oficjele zebrani w Kijowie nie wspominali. Tysiące lub nawet dziesiątki tysięcy ludzi zabitych przez oligarchiczno-faszystowską juntę w Donbasie też nie zaprzątały uwagi prezydenta Komorowskiego.
 

Banderowski mord w Odessie. Wstrząsające obrazy. Zobacz film i nigdy więcej nie głosuj na przyjaciela faszystów - Bronisława Komorowskiego.

See video

Wdzięcząc się przed banderowskimi zbrodniarzami Bronisław Komorowski nie znalazł na spotkanie z Polakami, którzy mieszkają w Kijowie.
 
W odpowiedzi na faszystowskie obchody w Kijowie, powstańcy z Donbasu zorganizowali dziś obchody Dnia Obrońców Ojczyzny. Do Doniecka ze specjalnym występem przyjechał rosyjski piosenkarz Josif Kobzon, objęty niedawno sankcjami UE. Święto Dnia Obrony Ojczyzny obchodzone na Ukrainie 23 lutego zlikwidował prezydent Petro Poroszenko, ustanawiając inne - Dzień Obrońców Ukrainy, obchodzone 14 października (14 października to data postania zbrodniczej Ukraińskiej Powstańczej Armii).
 
Rzeź na Ukrainie. Zdaniem niemieckiego wywiadu liczba ofiar kijowskiej junty przekroczyła 50 tys.!
 
Dane o liczbie ofiar walk na wschodzie Ukrainy publikuje co jakiś czas ONZ. Według ostatniego raportu, z 3 lutego, w wyniku walk miało zginąć 5358 osób. ONZ szacuje, że od początku konfliktu rannych zostało 12235 ludzi.
 

Kat Ukrainy, Petro Poroszenko na konferencji na temat bezpieczeństwa międzynarodowego w Monachium poinformował, że w starciach na wschodzie Ukrainy zginęło ponad 7000 osób, w tym 1432 żołnierzy i ponad 5600 cywilów.
Ukraińscy "patrioci" z batalionu Azow. Te zdjęcia wstrząsnęły europejską opinią publiczną, choć pozostały niezauważone przez polskie media głównego nurtu. Polacy mają jednak prawo wiedzieć kogo wspiera nasz rządUkraińscy "patrioci" z batalionu Azow. Te zdjęcia wstrząsnęły europejską opinią publiczną, choć pozostały niezauważone przez polskie media głównego nurtu. Polacy mają jednak prawo wiedzieć kogo wspiera nasz rząd
 
Tymczasem gazeta Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung opublikowała informację o tym, że w ocenie niemieckich służb specjalnych liczba ofiar może wynosić nawet 50 tys. zaś oficjalne dane są zdaniem  niemieckiego wywiadu zaniżone, nawet o rząd wielkości.
 
Bohaterowie "Majdanu" - faszystowscy ludobójcy

Społeczność

SIERP i MŁOT