Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 173 gości.

Redakcja portalu "Władza Rad" wzywa do głosowania na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich 10 maja (Prima Aprilis)


Jak ogłosiła Państwowa Komisja Wyborcza, w wyborach prezydenckich - 10 maja 2015 r. - wystartuje 11 kandydatów. Dziewięciu z nich to kandydaci prawicy. Kandydaci z partii uważanych za lewicowe - Magdalena Ogórek i Janusz Palikot także prezentują prawicowy, prokapitalistyczny program gospodarczy, w wypadku Magdaleny Ogórek nawet ocierający się o skrajną prawicę. 
 
  Mamy więc de facto 11 kandydatów różnych odcieni prawicy: od neoliberalizmu, poprzez prawicowy populizm socjalny, konserwatyzm do faszyzmu. Mając do wyboru liberalizm gospodarczy i socjalny populizm - nawet w prawicowym wydaniu - nasza sympatia leży po stronie socjalnego populizmu.
 
  Wobec tego zdecydowaliśmy się udzielić  poparcia Andrzejowi Dudzie z partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), jako najbardziej lewicowemu kandydatowi w tych wyborach.
 
  Jest to kandydat, który w przeciwieństwie do zachwycającej się młodymi przedsiębiorcami, rzekomo lewicowej Magdaleny Ogórek, sprzeciwia się antyrobotniczej polityce kolejnych rządów PO. Jak stwierdził Duda, prezentując swój program:
 
 "Zlikwidowano polskie stocznie, chciano zlikwidować kopalnie. To nie jest polityka, którą mógłby zaakceptować prezydent RP, to nie jest odpowiedzialność za sprawy państwa." 
 
Takiego prezydenta potrzebuje Polska,.. Polska Ludowa

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

front