Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 9 gości.

Trzy zasady dynamiki planktonu Rogera

Plankton

 
 
Trzy zasady dynamiki planktonu Rogera
 

  1. Tylko my jesteśmy lewicą.
  2. Dokonaliśmy łączenia lewicy przez podział.
  3. Każdy, kto chce zjednoczenia bez nas jest faszystą lub ubekiem.

Tylko my jesteśmy lewicą
 
Tylko my mamy naprawdę lewicowy program. Każdy, kto ma bardziej centrowy program fałszywie nazywa się lewicą i powinien być pozbawiony tego miana. Każdy, kto ma bardziej lewicowe poglądy głosi utopijny program i nie ma szans na społeczną akceptację. Nawet jeśli nie ogłosiliśmy programu publicznie to i tak nasz program kształtowany praktyką działania jest najlepszy. Tylko my naprawdę działamy – pozostali co najwyżej markują aktywność w sieci. Za to wszyscy inni są wodzowską sektą pozbawioną demokracji i dyskusji. Natomiast nasz przewodniczący zawsze ma prawidłowe rozwiązania, które podpowiada w odpowiednim momencie. Oni wprowadzili cenzurę na własnym zamkniętym forum internetowym. Nasz przewodniczący umożliwia dyskusję programową a blokuje wyłącznie osobiste pyskówki ratując tym jedność grupy.

Dokonaliśmy łączenia lewicy przez podział
 
Tylko my naprawdę chcemy zjednoczenia lewicy. Hasło potrzeby zjednoczenia lewicy głosiliśmy od samego początku istnienia naszej grupy. Poświęciliśmy mnóstwo energii na przygotowanie programu minimum, wokół którego chcieliśmy zjednoczyć lewicę. Niestety, inne grupy kierując się osobistymi ambicjami swoich wodzów nie odpowiedziały na nasz apel. Dlatego zarejestrowaliśmy formalnie naszą grupę dzięki czemu będziemy prowadzić długi marsz. Po pierwsze przekonamy ludzi pracy do naszego programu i zdobędziemy ich głosy w wyborach. Po drugie zdobędziemy autorytet na lewicy i wtedy ponowimy nasze działania dla zjednoczenia lewicy.

Każdy kto chce zjednoczenia bez nas jest faszystą albo ubekiem
 
Skoro to my posiadamy naprawdę lewicowy program to ci, co się łączą bez naszego udziału działają na szkodę lewicy. Oczywiście próba rozmów o połączeniu z wiceprzewodniczącym naszej grupy to działalność rozłamowa, na którą trzeba odpowiednio czujnie zareagować. Zresztą ci, co się łączą na centrolewicy to zgrani politycy, którzy próbują ratować stołki kosztem realizowania prawicowego programu. Ci, którzy nie mają stołków pewnie chcą połączyć się aby je zdobyć naszym kosztem głosząc populistyczny program niegroźny dla systemu. Zasługują na miano faszystów lub ubeków. Bo jak wiadomo służby specjalne o niczym innym nie marzą jak tylko o zjednoczeniu socjalnej lewicy.

Społeczność

UPA