Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

"Proszę o zlikwidowanie znaków totalitaryzmu jakim jest znak <<sierpa i młota>>..."

Lenin facepalm - Prawaki listy piszą

 
Majacydosc napisał:
 
Na podstawie artykułu 236 Konstytucji RP proszę o zlikwidowanie znaków totalitaryzmów jakim jest znak "sierpa i młota", oraz zdjęcia z piedestału wrogów narodu polskiego Marksa, Lenina i Trockiego...dla mnie Bolszewia jest taka sama obsesja jak faszyzm...mam nadzieję że moja prośba zostanie przychylnie rozpatrzona przez adminów, bo następnym razem napisze do organów ścigania oraz powiadomię prokuraturę o zamkniecie strony...
 
__________________________________________________________________________________
 
 
ODPOWIEDŹ WR

Szanowny czytelniku,
 
uprzejmie informujemy, że Twoje roszczenia się bezzasadne - i to nie tylko dlatego, że artykuł konstytucji, na który się powołujesz dotyczy czegoś zupełnie innego. Domyślamy się, że docelowo miałeś na myśli artykuł 256 Kodeksu Karnego. Kwestię tę poruszaliśmy już na łamach naszego portalu - szerszy opis znajdziesz pod linkiem: http://1917.net.pl/node/7943.
 
Polecamy również zapoznanie się z obowiązującym prawem (ignorantia juris nocet). Zgodnie z nim cieszymy się wszelkimi swobodami demokratycznymi, przysługującymi każdemu obywatelowi Polski - w tym także wolnością słowa – gwarantowaną przez Konstytucję RP oraz międzynarodowe traktaty.
 
Z komunistycznym pozdrowieniem,
Redakcja portalu "Władza Rad"

Społeczność

UPA