Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 19 gości.

Viktor Orban rasistowską twarzą imperializmu UE

Imigranci z Bliskiego Wschodu pokonują drut kolczasty na granicy serbsko-węgierskiej

Jak stwierdził węgierski szef MSZ Peter Szijjarto, władze kraju będą teraz rejestrować nielegalnych imigrantów i odsyłać do kraju pochodzenia tych, którzy zostaną przez nie uznani za "imigrantow zarobgowych"
 
Jak przyznał Szijjarto podczas konferencji w Bledzie w Słowenii
 
"Planujemy rejestrację wszystkich imigrantów niezależnie od faktu, że nie jesteśmy pierwszym krajem, do którego przybywają. Zarejestrujemy każdego, kto złoży wniosek o azyl i podda się procedurze"
 
Usunięci z kraju zostaną także ci, którzy odmówią przejścia procedury rejestracji
 
We wtorek 1 września doszło do zamknięcia dworca kolejowego Keleti w Budapeszcie, szturmowanego przez imigrantów pragnących dostać się do pociągów jadących w kierunku Niemiec i Austrii.
 
 
Węgrzy zakończyli budowę ogrodzenia z drutu kolczastego na granicy z Serbią. Obecnie trwa konstrukcja wysokiego na cztery metry mury. Węgry jako najbardziej wysunięty na południowy wschód kraj strefy Schengen są pierwszym krajem UE na drodze, którą pokonują imigranci z Bliskiego Wschodu, zmierzający przez Turcję i Bałkany w kierunku Francji i Wielkiej Brytanii.W zeszłym roku na Węgry przybyło 43 tysiące imigrantów, natomiast w tym roku ta liczba wyniosła już 140 tysiący

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

jednolity front