Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 8 gości.

Brunatni nawołują do mordowania ludzi! Polscy faszyści z "Młodzieży Wszechpolskiej" popierają islamistyczną masakrę w Orlando

Młodzież Wszechpolska popiera islamistyczna masakrę w Orlando

Wczoraj na profilu facebookowym radykalnie nacjonalistycznej Młodzieży Wszechpolskiej pojawiła się informacja o dokonanym w nocy z soboty 11 czerwca na niedzielę 12 czerwca zamachu w Orlando w USA w którym zginęło 50 osób a 53 osoby zostały ranne.
Informacji towarzyszył komentarz - werset z Biblii popierający zamachy i nawołujący do mordowania gejów
Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli” (Kpł 20; 13-14).
 
Zamach został dokonany przez afgańskiego dżihadystę, 29-letniego Omara Mateena. Jest to najkrwawsza strzelania w USA.
Narodowcy próbują bronić swoich argumentów tym, że zamachy są skutkiem obecności islamskich imigrantów. Wyznawcy islamu stanowią jednak zaledwie 0,4% obywateli USA, podczas gdy w Niemczech jest to ok. 5% i do podobnych zamachów nie dochodzi.
Większość zamachów terrorystycznych w USA przeprowadzonych między 12 września 2001 a 27 listopada 2015 przeprowadziły osoby niezwiązane z islamem - w tym czasie w zamachach zginęły 74 osoby.
Dla porównania, w tym samym okresie w Niemczech w zamachach terrorystycznych zginęły zaledwie 3 osoby - w tym jedna była ofiarą nożownika, a dwie - użycia krótkiej broni palnej. Nawet w przeliczeniu na liczbę ludności, w USA w ubiegłych latach ginęło siedmiokrotnie więcej osób niż w Niemczech przy dwunastokrotnie mniejszej mniejszości islamskiej.
Rozszerzając te statystyki do 12 czerwca br., w Niemczech po 11 września 2001 w zamachach terrorystycznych zginęło 5 osób (jedna na 16 milionów obywateli), natomiast w USA - ok. 124 (jedna na 2,5 miliona obywateli), co nadal potwierdza, że terroryzm zależy od innych czynników niż stosunek ilości wyznawców chrześcijaństwa do wyznawców islamu w społeczeństwie.
Zasadniczą różnicę między państwami europejskimi stanowi nie obecność wyznawców islamu, ale prawo do posiadania broni, które ułatwia działalność potencjalnym terrorystom.

Społeczność

jednolity front