Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 99 gości.

Komuniści = "ruska" agentura. Bzdurny reportaż TVP i komentarz KPP

tvpis.JPG

„Czy środowiska komunistyczne stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski i są zasłoną dymną dla obcych agentów, działających na terenie naszego kraju? Jakie organizacje komunistyczne mogą być rosyjskim orężem w wojnie hybrydowej przeciwko Polsce?”

„Z kim powiązany jest podejrzewany o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin lider partii „Zmiana” Mateusz Piskorski? Szerzenie faszyzmu jest ścigane i karane. Zupełnie inaczej niż działalność stowarzyszeń propagujących ideologię komunistyczną. Czy propagowanie komunizmu traktuje się z przymrużeniem oka?”
 
Oto pytania, które zupełnie serio postawiono w telewizyjnym magazynie śledczym Anity Gargas w dniu 07.06.2018. Dotąd nawet nie podejrzewaliśmy, że przez 25 minut można powiedzieć tyle bzdur, lub wręcz kłamstw w iście goebbelsowskim stylu. Aż trudno uwierzyć, że finansowana z publicznych środków TVP mogła się stoczyć tak nisko.

 
Magazyn śledczy Anity Gargas 07.06.2018
 
Tutaj można obejrzeć to „arcydzieło” PiS-owskiej szkoły zakłamywania historii i fałszowania rzeczywistości.
 

 
 
Komentarz Komunistycznej Partii Polski (KPP)
 
W programie "Magazyn Śledczy Anity Gargas" z dnia 07.06.2018 autorzy dopuścili się politycznie motywowanej manipulacji. Wykorzystując paranoiczne oskarżenia o bycie "rosyjską agenturą wpływu" wysunęli zarzuty pod adresem Komunistycznej Partii Polski. W materiale wypowiedzi przedstawicieli i przedstawicielek KPP, w tym przewodniczącego, zmieszano z innymi, wyrywając z kontekstu i stwarzając wrażenie jakoby KPP miała związki z rosyjskimi czy jakimikolwiek innymi władzami.

"Magazyn Śledczy" to program wykorzystywany do celów politycznych przez obecną PiSowską, autorytarną władzę. Materiał z dnia 7 czerwca jest elementem antykomunistycznej kampanii, mającej tworzyć przyzwolenie na prześladowania polityczne.

KPP jest legalnie działającą partią polityczną kierującą się ideami marksizmu i wykorzystującą symbole ruchu robotniczego. Atak na komunistów jest dowodem na to, że władza boi się sił antykapitalistycznych oraz szykuje do likwidacji demokratycznych swobód takich jak wolność wypowiedzi oraz zrzeszania się.

Nie damy się zastraszyć PiSowskim mediom!
 

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci