Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 19 gości.

Wezwanie z Rożawy, do wszystkich którzy wyjdą na ulice i staną się głosem oporu!

TIKKO

Opór Rożawy jest jak wykonanie dawno napisanego testamentu. Pomimo całej przewagi technologicznej faszyzmu dzięki naszej największej broni – woli i wierze nasz opór trwa już 24 dni.
 
Jutro kiedy będziecie krzyczeć hasło „Biji Berxwedane Rojava” (Niech żyje opór Rożawy – przy. WR), to bojownicy Międzynarodowego Batalionu Wolności będą kontynuowali walkę na wszystkich frontach. Lud Rożawy będzie walczył o ziemie, miejsce do życia, o drzewa oliwne i będzie bronił kobiecej rewolucji, która zaczęła się 7 lat temu.
 
Ci, którzy myślą tylko o oporze...”
 
Faszystowskie państwo tureckie, które atakuje naszą rewolucję i rewolucję kobiet nie jest w stanie przełamać naszego oporu pomimo wszelkiej przewagi technologicznej i nieograniczonego wsparcia imperialistów. Państwo tureckie nie przestrzega nawet własnej decyzji o zawieszeniu broni i za pomocą swoich najemników próbuje rozszerzyć okupację. Opór przeciwko inwazji rozwinął się w wielu miejscach. Intensywne walki trwają w rejonie Zirgan, Til Temir, Serekaniye i autostrady M4. Od pierwszego dnia tej inwazji ci, którzy powiedzieli „będziemy walczyć do końca” wciąż nie cofnęli się ze swoich pozycji. To ci, którzy myślą tylko o oporze będą pisać historię. Akcje, które miały miejsce wcześniej dawały siłę wszystkim tym, którzy stawiali opór. Akcje 2 listopada, w dzień solidarności z Rożawą również dadzą im siłę.
 
Ci, którzy pokonują zmęczenie i wzmacniają opór walcząc w każdym momencie swego życia, dają siłę nam wszystkim. Tutaj wszyscy, którzy są świadomi tego, że zwycięstwo nad inwazja oznacza wzmacnianie oporu, stawiają opór. Tutaj internacjonaliści stawiają opór silni duchem haseł solidarności z całego świata. Tutaj wszystkie wyznania, Ormianie, Asyryjczycy, Chaldejczycy zjednoczeni walczą z ludobójczą mentalnością tureckich faszystów.
 
Wy wszyscy, którzy będziecie stawiali opór z hasłem zwycięstwa bądźcie pewni, że echo waszych haseł z placu Takism, czterech części Kurdystanu, z Niemiec i Szwajcarii, z Francji i wszystkich ulic świata będzie słyszane na ulicach Rożawy. Bądźcie pewni, że wasz głos stanie się siłą, solidarnością i oporem. Na frontach, na ulicach, w codziennym życiu będzie nie tylko aktem solidarności, ale też uczestnictwem w wojnie. Wszyscy towarzysze, którzy jesteście głosem proletariatu Bliskiego Wschodu – wasz głos jest słyszalny!
 
Jutro wyjdziemy na tysiące ulic z hasłem: Niech żyje międzynarodowa solidarność!
 
Partyzanci TIKKO TKP-ML

Społeczność

Ernst Thälmann - Sohn seiner Klasse