Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.

Będziemy kontynuować stąd, gdzie Aynur i İmran skończyli!

Przechwytywanie.PNG

Opór w Rożawie trwa z determinacją, odwagą i wolą rewolucyjną. 28 dnia obrony towarzysze Aynur i İmran polegli w walce z wrogiem ale na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Aynur Ada (Göze Altınöz), członkini komitetu centralnego Rewolucyjnej Partii Komunardów/Zjednoczonych Sił Wolności (DKP/BÖG) oraz członek i bojownik DKP/BÖG, İmran Fırtına (Yasin Aydın), nigdy nie przestawali walczyć z faszystowskim państwem tureckim w Rożawie. W każdej chwili byli niezłomnymi żołnierzami w walce z faszyzmem i w obronie Rewolucji Rożawskiej. Z szacunkiem czcząc ich pamięć, po raz kolejny powtarzamy, poświadczając to w każdej części Rożawy krwią, że nigdy nie przestaniemy bronić ludu Rożawy przed faszyzmem. 

 
Faszystowskie państwo tureckie wysyła na terytorium Rożawy swoje bandy pełne barbarzyństwa i grabieżczych ambicji. Jedynym celem faszyzmu jest zdławienie Rewolucji Rożawskiej. Ale opór pomieszał wszystkie szyki państwa tureckiego. Opór Rożawy i stała wola Międzynarodowego Batalionu Wolności (IFB) po raz kolejny pokazały światu, że faszyzm można pokonać tylko poprzez czynną walkę. Naszym obowiązkiem jest kroczyć śladami towarzyszy Aynura i İmrana, którzy dzierżyli sztandar IFB w tej walce na froncie. 
 
 
Jako bojownicy TKP-ML TİKKO raz jeszcze powtarzamy, że nadal będziemy nieść sztandar Aynur, İmrana i Ceren, walcząc ramię w ramię w okopach przeciwko faszyzmowi i reakcjonizmowi. Oto nasza obietnica dla naszego ludu, zmiażdżymy faszyzm i ustanowimy demokratyczną władze ludu. Jak obiecaliśmy każdemu członkowi Partii i męczennikowi Rewolucji, będziemy nadal kroczyć ścieżką, którą otworzyli towarzysze Aynur, İmran i Ceren. 
 
 
TOWARZYSZE AYNUR ADA I İMRAN FIRTINA SĄ NIEŚMIERTELNI! 
ZDUSIMY FASZYZM JEGO WŁASNĄ KRWIĄ, NADEJDZIE CZAS ROZLICZENIA! 
BİJİ BERXWEDANA ROJAVA!
 
 

 
Dowództwo Generalne TKP-ML TİKKO 
8 listopada 2019 
 
 
 
Tekst w języku angielskim: https://www.tkpml.com/tkp-ml-tikko-general-command-we-will-continue-from-where-aynur-and-imran-left/
Tekst w języku tureckiem: https://www.tkpml.com/tkp-ml-tikko-genel-komutanligi-aynur-ve-imran-yoldaslarin-siperleri-sahipsiz-kalmayacak/ 

Społeczność

jednolity front