Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 9 gości.

Włodek Bratkowski: Trwa wygaszanie "STRAJKU" na tymże "STRAJKU" z cyklu "Jaja jak czerwone berety"

fioletowe gówno.jpg

Oczami "prawdziwej lewicy", która podpięła się pod LEWICĘ PARLAMENTARNĄ, czyli w konkretnym przypadku burżuazyjną. 

18 maja 2020 r. 

"Lewica nie ma swoich tytułów, poza Portalem Strajk, Trybuną czy coraz bardziej dryfującą ku liberalizmowi Krytyką Polityczną. A brak własnych mediów oznacza niemożliwość przebicia się z własną agendą".

"Prawda jest więc dla Lewicy bolesna. Stawką tej rozgrywki jest obecnie minimalizacja strat "(Piotr Nowak "Czy Lewica powinna wycofać Biedronia?")

19 maja 2020 r.

"Lewica nie zbudowała sobie żadnego środowiska i w ogóle do tego nie dąży, dlatego będzie zawsze przegrywała; chyba, że na jakimś etapie wyłoni się osoba lub grupa osób, które zdołają ten paradygmat zmienić. Póki co – nic tego nie zapowiada.

Po pięciu latach fioletowego recyklingu idei lewicy systemowej i zupełnym bankructwie hasła 'inna polityka jest możliwa' partia Razem praktycznie przestała istnieć. Jej aktywność sprowadza się do drażnienia apologetów III RP na Twitterze i publikowania masowo lajkowanych infografik na Facebooku. Było to przez jakiś czas bardzo fajne i wielu fajnych Polaków i fajnych Polek cieszyło się, gdy woźna polskiego internetu Anna Mierzyńska czy głupiejący z frustracji Tomasz Lis dostawali skrętu kiszek. Mnie także było wesoło, choć nie poczuwam się do żadnej fajności. To jednak nie jest polityczny kapitał, ani społeczne zaplecze. To tylko PR. Całkiem niezły, ale tylko PR."
 

"Zresztą nawet jakiś wyobrażony idealny kandydat lewicy nie bardzo ma do kogo mówić. Lewica nie ma swojego ośrodka, nie ma masowej partii, nie ma – co najważniejsze – mediów. Owszem, jest lewicowe medium pod tytułem Portal STRAJK, ale cieszy się ono nie tyle zerową uwagą przedstawicieli klubu Lewicy, co ich aktywnym désintéressement. Ich idealnym medialnym partnerem pozostaje Gazeta Wyborcza i jej klony. Do dziś nie pojęli tego, że GW jest środowiskiem lewicy wrogim" (Bojan Stanisławski "Ile razy lewica musi jeszcze przerżnąć, by cokolwiek się zmieniło?")

ZAMIAST KOMENTARZA - DROGA MŁODZIEŻY DONIKĄD (cytat z Kuby Sienkiewicza: "Droga młodzieży, droga młodzieży jest drogą donikąd"): . 

See video

 
Włodek Bratkowski
 
20 maja 2020 r.

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci