Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

"Gazeta Wyborcza" zaniża poparcie dla strajku i bredzi o nierentowności kopalń

gaz wyb.htm

Jak ze smutkiem potwierdza "Gazeta Wyborcza" - za strajkiem w Kompanii Węglowej głosowała przygniatająca większość obecnych w pracy górników. "GW" podała że głosowało 46 tysięcy a "za" było 13,5 tysiąca. Tymczasem wg. PAPu i organizatorów (informacje o referendum w Kompanii Węglowej zamieściliśmy także na WR) http://1917.net.pl/?q=node/2863 46 tysięcy to liczba obecnych w pracy górników tego dnia. W referendum wzięło udział 74% z nich, 34,5 tysiąca z czego około 31 500 głosowało za strajkiem. Tym samym nie 68,5 jak okłamuje nas "Gazeta Wyborcza" ale ponad 90 procent górników z Kompanii Węglowej poparło strajk.

Liberalne medium popiera wyrzucanie ludzi na bruk i pozostawienie ich bez środków do życia, pisząc, że rzekomo stratom winni są górnicy.

Jak kłamie w żywe oczy w swoim komentarzu Rafał Zasuń z redakcji "Gazety" "górnikom nie grozi zwolnienie ani obniżka pensji". Ciekawe tylko gdzie po zamknięciu kopalń zwolnieni górnicy znajdą pracę. Obecnie w Kompanii Węglowej pracuje ponad 62 300 osób. Liczba ta ma spaść do 2015 roku o ok. 1/4 do 45 400.

Ciekawe skąd znajdzie prace i środki do życia 16 900 górników.

Portret użytkownika MARCIN
 #

Gazeta Wyborcza z kłamstwa zrobiła już norme dziennikarską.

 
Portret użytkownika Gregor
 #

Burżuazyjna gadzinówka, nie kupuję i nie czytam.

 
Portret użytkownika fancom
 #

Trybuna Ludu kaprealizmu

 

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Ochotnik