Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 20 gości.

Rządzący liberałowie rozdają ordery swoim przydupasom

kutasy.jpg

Adam Michnik, Jan Krzysztof Bielecki, Aleksander Hall oraz biskup Alojzy Orszulik mają zostać odznaczeni przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Orła Białego.

Odznaczenia zostaną wręczone 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości.

Portret użytkownika tres
 #

Odznaczeni ewidentnie z politycznego klucza a nie za jakiekolwiek zasługi na jakimkolwiek polu. Redaktor naczelny jedynie słusznego liberalnego szmatławca i premierek za którego urzędowania odnotowano największy wzrost bezrobocia i nędzy w naszej historii. Jak można określić człowieka który twierdzi że "Rak komunizmu zniszczył Polskę bardziej niż II wojna światowa" jak nie kryptonazistą jak nawet hierarchowie kościoła uznają Armię Czerwoną za wyzwolicieli, a JarKacz chwali Gierka jako dobrego patriotę.

Bielecki to jest dopiero faszysta. Nie umywają się do niego marginalni popaprańcy z ONRu NOPu i Falangi, do walki z którymi zawiązał się sojusz liberalno-anarchistyczno-żydowsko-feministyczno-gejowski. Cechą zasadniczą hitleryzmu było bowiem nie samo pierdolenie poronionych głupot bo to wielu na tym świecie robi i nie szkodzi to nikomu, tylko jechanie na pasku kapitału, serwilizm wobec polityki swoich mocodawców - burżuazyjnych elit, w połączeniu z głoszeniem zbrodniczych i przede wszystkim antykomunistycznych treści. Bez wsparcia ludzi biznesu Hitler byłby nikim bo w kapitalizmie zbyt wiele zależy od kasy. Efektem była II wojna światowa, według Jana Krzysztofa Bieleckiego, okres z którego Polska bardziej skorzystała niż z PRL.

Będąc sceptyczni wobec porozumienia zawiązanego przez gazetowyborczą lewicę, krzyczymy stanowczo:

NO PASARAN!

PRECZ Z LIBERALNYM KRYPTOFASZYSTĄ BIELECKIM!

 

Społeczność

front