Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

Nie kupuj w święta! Nowa akcja PPP i WZZ "Sierpień 80"

sierpien80.png

"Nie rób zakupów 24 i 31 grudnia. Tu też pracują ludzie mający swoje rodziny, z którymi chcą spędzić święta" pod takim hasłem ruszyła nowa akcja Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień 80" i Polskiej Partii Pracy. Ma ona na celu ograniczenie czasu pracy pracowników handlu w okresie świątecznym.
 
"Tesco w dniu 24 grudnia otwarte będzie do godziny 17.00, co sprawi, że pracownicy dopiero późnym wieczorem będą mogli zasiąść do świątecznej kolacji. O 17.00 bowiem wstrzymane zostanie wpuszczanie nowych klientów do sklepu, a przecież ci, którzy już będą na sklepie, muszą dokończyć zakupy. Do tego dochodzi posprzątanie i rozliczenie kas. No i trzeba jeszcze dojechać z pracy do domu"  powiedziała w wypowiedzi dla Lewica.pl przewodnicząca WZZ "Sierpień 80" w Tesco Polska Elżbieta Fornalczyk.
 
Akcja informacyjna skierowana do klientów sklepów wielkopowierzchniowych zostanie przeprowadzona w dniach od 20 do 24 grudnia pod sklepami sieci Tesco i OBI codziennie w innym mieście, w tym w: Katowicach, Lublinie, Bydgoszczy, Krakowie i Tychach.

Społeczność

jednolity front