Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 6 gości.

Reakcyjna szopka ku czci faszystowskich bandytów za pieniądze podatników

Ku czci faszystowskich bandytów

W ramach obchodów tzw. Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", prezydent Bronisław Komorowski, wraz z rodzinami ofiar, złożył we wtorek w Warszawie wieniec przed tablicą pamiątkową na murze więzienia mokotowskiego.

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" został ustanowiony w tym roku "w hołdzie +Żołnierzom Wyklętym+ - "bohaterom antykomunistycznego podziemia" czyli , bandytów którzy "w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego" czyli w interesie USA i innych mocarstw zachodnich, rzekomo walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienia dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób przeciwstawili się "sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu"".

Portret użytkownika Egalitarny1917
 #

Jak możecie opluwać tych niewinnych ludzi walczących z totalitarnym reżimem stalinowskim?!
Jakie to nietrockistowskie! :D

 
Portret użytkownika uno
 #

Co ty ku..a wiesz o trockizmie? Przecież sojusze z naziolami (ideowymi spadkobiercami "bohaterów" z NSZ) to domena polskich, trzecioświatowych azjato-psychopatów.

 
Portret użytkownika Egalitarny1917
 #

Nie jestem z OCG i szczerze mówiąc to mam poglądy zbliżone do trockizmu tyle że jak czytam co niektóre wasze brednie to aż mnie obrzydzenie bierze.
OCG bynajmniej poważnie podchodzi do marksizmu a wy pewnie ani jednego dzieła Lenina nie przeczytaliście.

 
Portret użytkownika norbo
 #

Jedni walczyli w interesie USA i innych mocarstw zachodnich drudzy w interesie ZSRR. A walczył ktoś w interesie Polaków, Polski czy może nawet klasy robotniczej??? chyba nie.....

 
Portret użytkownika Egalitarny1917
 #

"Jedni walczyli w interesie USA i innych mocarstw zachodnich drudzy w interesie ZSRR. A walczył ktoś w interesie Polaków, Polski czy może nawet klasy robotniczej??? chyba nie....."

O w mordę myślałem że nic mnie tu już nie zaskoczy a jednak :D

 
Portret użytkownika uno
 #

No widzisz biedaczku. Została ci już tylko Korea Północna. Ostatni reżim nieskalany wiedzą i myśleniem. Kim odizoluje cię od wszelkich zaskoczeń. Każdy dzień będzie przewidywalny - kotlecik z trawy i hymn uwielbienia dla wodza.

 
Portret użytkownika tomek
 #

Ale artykulik ręce opadają nad poziomem głupoty.Po tego rodzaju artykulikach widać że komunizm i faszyzm jeżeli chodzi o gnojenie CZŁOWIEKA zawsze miały po drodze.Szkoda że przez tak obrzydliwe artykuliki obsrywa się myśl lewicową i wielu przyzwoitych ludzi Lewicy.PRECZ Z WSZELKIEGO RODZAJU EKSTREMĄ

 
Portret użytkownika uno
 #

Niewolnictwo, feudalizm, wojujące chrześcijaństwo i demokratyczne USA dokonujące eksterminacji narodów indiańskich i zamykające niedobitków w rezerwatach - jak zwierzęta, to oczywiście człowieka nie gnoiły. Tylko komunizm przeszkadza "przyzwoitym" ludziom lewicy?

 
Portret użytkownika Egalitarny1917
 #

Przecież ten tomek to jakiś prowokator albo zdrajca z SLD.

 
Portret użytkownika tres
 #

Tomek

To jak to w końcu z Tobą jest? W jednym miejscu nam dopingujesz a w drugim opadają ci ręce nad poziomem głupoty?

Mam pytanie jaka jest wg. ciebie alternatywa dla "ekstremy"?

A może po prostu uważasz że członkowie WiN i NSZ nie byli faszystowskimi bandytami ale bojownikami o wolną Polskę?

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

6 czerwca 1945 roku zgrupowanie NSZ pod dowództwem "Szarego" morduje 196 mieszkańców wsi Wierzchowice w powiecie Krasnystaw w tym 65 dzieci.29 stycznia 1946 roku banda NZW "Burego" spaliła żywcem we wsi Zaleszany 14 jej mieszkańców.31 stycznia 1946 roku oddział "Mścisława" na rozkaz "Burego" morduje w okolicach wsi Puchaty Stare 29 osób w większości rolników.2 marca 1946 roku oddział NOW "Wołyniaka" morduje 11 osób we wsi Cieplice.2 maja 1946 roku oddział "Ognia" morduje w okolicach Krościenka 12 Polakow pochodzenia żydowskiego w tym jedno dziecko.2 lutego 1946 roku oddziały NZW "Rekina" i "Burego" pacyfikują wsie Zanie i Szpaki w powiecie Bielsk Podlaski mordując 31 osób.2 lipca 1947 roku oddział WiN "Zapory" morduje 20 osób we wsi Puchaczów powiat Lubartów.Za te i inne "bohaterskie czyny" polska prawica oddaje tym bydlakom,mordercom i dzieciobójcom hołd.

 
Portret użytkownika Zdzichu1010
 #

Ciekawy artykuł pojawił się w "Przeglądzie" chyba jedynej gazecie w Polsce jakiej można zaufać.
www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kto-zaplaci-za-zbrodnie-podziemia

 
Portret użytkownika Zdzichu1010
 #

Poza tym widać, że nasz prezydent i szanowna świta z IPN tęskni za hitlerowską okupacją. NSZ i tego typu organizacje kolaborowały z Niemcami, słyszałem nawet o rozstrzelaniach przez nich zbiegłych Żydów, którzy chcieli się włączyć do ich organizacji. Nawet jeśli to nie jest prawdziwe to wiadomym jest, że te organizacje były przepełnione antysemityzmem. Ucieszyłbym się również gdyby Pan Komorowski i IPN z równym zapałem zwalczały realne próby falsyfikacji historii jakimi są na przykład artykuły w zagranicznej prasie o "polskich obozach koncentracyjnych", lub ewentualnie "polsko- nazistowskich obozach koncentracyjnych.

 

Społeczność

front