Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 9 gości.

Bogatynia: Wiceprzewodniczący PPP spotkał się z powodzianami

Bogatynia 9.06.2011

Dnia 9 czerwca br. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie powodzian z Burmistrzem Miasta i Gminy Bogatynia zorganizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych. Na spotkanie przybył przedstawiciel Polskiej Partii Pracy – "Sierpień 80" Mariusz Olszewski. W trakcie trzygodzinnego spotkania dyskutowano na tematy związane z odbudową miasta po ubiegłorocznej powodzi. Mariusz Szczygieł, członek związku zawodowego "Sierpień 80" przekazał obecnym na spotkaniu powodzianom dary w postaci kompletów pościeli.

Wiceprzewodniczący PPP -"Sierpień 80 przedstawił problematykę związaną z ochroną praw pracowniczych w Polsce oraz poruszył temat bezrobocia wśród polskiej młodzieży.

Burmistrz Andrzej Grzmielewicz przedstawił bilans pomocy rządowej, jaką Bogatynia otrzymała w postaci promes. Burmistrz omówił także inwestycje, które obecnie są realizowane oraz utrudnienia jakie można napotkać w związku z remontem dróg i mostów.

Jerzy Stachyra Zastępca Burmistrza ds. Polityki Regionalnej omówił postęp prac jakie trwają przy ul. Białogórskiej i Pocztowej w związku z zagospodarowaniem terenu pod budowę mieszkań socjalnych. Odpowiadał również na liczne pytania zebranych dotyczące przydziału mieszkań oraz na tematy związane z ochroną i przyszłością obiektów komunalnych, które ucierpiały w wyniku powodzi.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

USRR