Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 8 gości.

Brutalna medialna nagonka na portal Władza Rad

1 maja 2012 1

Po tegorocznym pochodzie z okazji Święta Pracy 1 maja, w którym redakcja portalu Władza Rad oddała hołd ludziom pracy, krocząc pod czerwonym sztandarem z symbolem sierpa i młota oraz upominając się o łamane i wciąż okrawane prawa pracownicze,  media przypuściły brutalny atak na nasze symbole oraz na propagowane przez naszą stronę idee sprawiedliwości społecznej i równości.
 
W komentarzach - co charakterystyczne w atakowaniu radykalnej lewicy w Polsce - brakowało jakichkolwiek merytorycznych odniesień, jakiejkolwiek próby dyskursu z przyjętą przez nas opcją polityczną, za to było aż nadto demagogii, wulgarności i - zwykłych w takich sytuacjach - zarzutów o "propagowanie totalitaryzmu". Najcięższym zarzutem, przytaczanym przez niemal wszystkie wrogie nam głosy, był zarzut o używanie "nielegalnego symbolu" sierpa i młota, w związku z którym grożono doniesieniem do prokuratury.
 
Odniesień do konkretów praktycznie nie było, bo trudno za takowe uznać słowa Stefana Niesiołowskiego, który powiedział: "Lenin był zbrodniarzem. Nieść wizerunek tego zbrodniarza, to to samo, co nieść wizerunek Hitlera."
 
Pan poseł na skrzydłach elokwencji nie poszybował, a jedynie powtórzył absolutnie pusty frazes, który antykomuniści, odpowiedzialni za wasalizację Polski, wyprzedanie majątku narodowego i zaprzedanie jej na służbę NATO i UE powtarzają od dawna, niczym mantrę.
 
Hasło o "zbrodniczym" charakterze komunizmu ma wyrugować myślenie o komunizmie z przestrzeni medialnej i publicznej oraz usunąć pamięć o nim ze społecznej świadomości.
 
Komunizm bowiem jest  zagrożeniem dla elit, wyzyskujących ludzi pracy i pozbawiających ich resztek mizernych praw. Jest groźny dla tych, którzy zwasalizowali Polskę i zaprzedali obcemu kapitałowi; dla tych, którzy żyją na koszt innych, dla całej klasy wyzyskiwaczy, wysługujących się im mediów; dla międzynarodowej finansjery i jej pachołków i dla wszystkich beneficjentów  systemu nieludzkiego w swej istocie kapitalizmu.
 
Ci wszyscy, którzy płyną na jego fali, korzystając z Indoktrynacji Pamięci Narodowej, uczynili wszystko, by zafałszować historię i zdyskredytować komunizm. Najłatwiej to uczynić nie odnosząc się do konkretnych wydarzeń, lecz posługując się frazesem - jak to uczynił poseł Niesiołowski, przemawiający niczym sławetny Gombrowiczowski profesor Bladaczka. Tak jak ten ostatni, jako bezdyskusyjny i wykluczający dialog pewnik, rzucił słowa "Słowacki wielkim poetą był", tak poseł rzuca  "Lenin zbrodniarzem był."
 
Czym pan poseł i inni anykomuniści byliby w stanie poprzeć swą tezę - tego się chyba nie dowiemy, podobnie, jak nie dowiemy się tego, czym różniła się walka Lenina, upominającego się o godność ludzi pracy, od zbrojnych działań np. Piłsudskiego, który co prawda o niczyją godność nie walczył, ale za to rozkazał w 1926 r. strzelać do rodaków i legalnej władzy, a opozycję wysłał do obozu koncentracyjnego w Berezie Kartuskiej (wszystkich komunistów za porównanie przepraszam, nie zrównuję tych dwóch postaci, jedynie unaoczniam oponentom fakt, że ich idole bynajmniej pacyfistami nie byli).
 
Podobnie pacyfistami nie są współcześni antykomuniści - Janusz Korwin-Mikke niedawno oświadczył, że "socjaliści to banda chamów, których należy rozstrzelać". W podobnym tonie utrzymane są komentarze z naszego pierwszomajowego święta.

Portret użytkownika hubertp29
 #

Gdzie tam nagonka. Zrobili wam darmową reklamę;)

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

....Czegóż innego można było się spodziewać , gdzie pełniący od lat fuchę tzw. posła - Niesiołowski ; słynie z swego wymownego chamstwa i intelektualnego prymitywizmu będącego w znacznej mierze rezultatem klerykalizmu w jego najbardziej obskuranckiej odsłonie .

Jeśli dla Niesiołowskiego " Lenin jest zbrodniarzem " ; to wobec tego czym jest symbol tzw. krzyża , w imię którego dokonano największych masakr i zbrodni w historii ludzkości ; co jest po prostu niekwestionowanym historycznym faktem doprowadzającym do najświętszej furii ,obrażonych ( notabene nie wiadomo z jakiego powodu ) katolików bądź ultra klerykałów zajmujących miejsca w sejmowych ławach .

Nadto pośle Niesiołowski ; rozmaite niekatolickie związki wyznaniowe i grupy , ustawicznie gnojone z zacietrzewieniem i uporem psychopatycznego maniaka przez waszych dominikańskich inkwizytorów - uznawane za " SEKTY " ; uprawiają niejednokrotnie konspiracyjną partyzantkę , gnieżdżąc się w jakichś zatęchłych , ciasnych pipidówach .Oni jednak nie posiadają możliwości drenowania budżetu Państwa z horrendalnych kwot oraz monopolu na jedynie słuszną , zbawczą katolicką " prawdę " a posiadanie własnego środka przekazu ; choćby radia - to dla nich utopia i fantasmagoria ; które nie mogą mieć miejsca w polskiej , jedynie dopuszczalnej "KATOLICKIEJ TRADYCJI " . O ile mi wiadomo , obecne obszary między Bugiem a Odrą zajmowały plemiona prasłowiańskie żyjące wedle własnych wierzeń z których postanowiono ich skutecznie " wyleczyć " " dobrą nowiną " - w postaci niezawodnego ognia , miecza i tortur przy których dreszczowce typu " Piła " stanowią miłe oku " kreskówki " dla przedszkolnej dziatwy .
Jak do tej pory nie dane mi było wysłuchać programu radiowego lub telewizyjnego prowadzonego przez :Komunistów , Socjalistów , Anabaptystów , Zielonoświątkowców , Neopogan , Humanistów bądź Buddystów reprezentujących różne " szkoły " . Więc o czym tu mowa panie Niesiołowski ?

Reasumując - zarówno media wizualne jak i radiowe od ponad dwudziestu lat - są do szczętu zdominowane przez prawicowo - narodowo - klerykalną propagandę i odmóżdżającą sieczkę .A serwowane przez tyle lat steki bzdur i intensywnego arbitralnego szczucia nim widza i słuchacza ; owocuje poziomem świadomości w rodzaju - " KOMUNA ? TOŻ ZBRODNIA I SAMO ZŁO ." Czego niejednokrotnym dowodem są bardzo dziwne wypowiedzi Młodzieży na temat komunizmu tudzież historii ruchu robotniczego.
Dlatego też nie bez powodu ; obrońcy jedynie słusznej i dopuszczalnej wersji polskiej historii w jej narodowo - katolickim wydaniu ; podnieśli histeryczny rwetes bowiem bez prania mózgu ani do proga .....

Gdyby ktoś nie wiedział ; zakończę cytatem z " klasyka "

"Przewodnią ideą Komunistycznej Partii Polski jest zbudowanie ustroju
wolnego od wyzysku człowieka pracy najemnej i zapewnienie Rzeczypospolitej
Polskiej niepodległości i pełnej suwerenności " ....

 
Portret użytkownika Wróg Kapitalizmu
 #

Pan poseł Niesiołowski, porównując Lenina z Hitlerem, wykazał się gigantyczną wręcz nieznajomością historii, połączoną z ignorancją, która pana posła nie napawa wstydem, lecz dumą. Nie ma się jednak co dziwić - on zwykle nie wie, co mówi, a zawsze mówi chamsko. Z Krowin-Mikkem jest podobnie.

 
Portret użytkownika tres
 #

No co Niesiołowski musi jakoś uzasadniać to że w młodości był wandalem i niszczył pomniki.

 

Społeczność

Amerykańska gospodarka 2008