Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

Skandaliczne zachowanie posła Niesiołowskiego i gorszące zajścia w Sejmie

images_3.jpeg

W piątek budynek Sejmu blokowali związkowcy protestujący przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego. Podczas oczekiwania na koniec blokady poseł PO Stefan Niesiołowski, który nie tak dawno porównywał demagogicznie Lenina do Hitlera, a w piątkowym głosowaniu poparł "reformę 67", zaatakował reżyserkę i scenarzystkę filmową Ewę Stankiewicz.
Do zdarzenia doszło podczas oczekiwania na koniec blokady związkowców.
"Nie chcę z panią rozmawiać - krzyczał Niesiołowski. - Niech pani idzie do PiS-u, bo pani rozbiję kamerę. Niech pani idzie do PiS-u, do tych pisowskich lizusów. Won stąd! - krzyczał, a następnie próbował wytrącić Stankiewicz kamerę z ręki.
Swoje zachowanie tłumaczył następnie mówiąc, że "nic się nie stało" i że Dorota Stankiewicz go prowokowała, a on jej tylko "grzecznie kamerę odsunął".
Gorszące sceny miały też miejsce podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu. W czasie gdy Jarosław Kaczyński krytykował planowane zmiany w emeryturach ktoś na sali sejmowej, siedzący w ławach zajmowanych przez Ruch Palikota, krzyknął: "Zadzwoń do brata, zadzwoń do Lecha!"
Sam Janusz Palikot następnie o Jarosławie Kaczyńskim powiedział, że "to człowiek, który był gotów wysłać swego brata na śmierć do Smoleńska".

Portret użytkownika siete
 #

Cóż, jakie decyzje posłów, takie też ich zachowanie. Stefan Niesiołowski nie pierwszy raz zachowuje się w sposób ordynarny i agresywny, w dodatku wobec kobiety, nawet nie siląc się później na jedno słowo "przepraszam", za to twierdząc, że "nic się nie stało".
Podobnie postępuje Janusz Palikot i ludzie z Ruchu - nie dość, że głosują za antyspołeczną "reformą", skazującą ludzi pracy na harówkę niemal do śmierci, to jeszcze przekraczając granicę, za którą kończy się polityka, a zaczyna zwyczajne chamstwo, bo nie sposób inaczej nazwać słów, które padły pod adresem Jarosława Kaczyńskiego.
Prezes PiS nie jest postacią szczególnie przez nas kochaną - znany jest z antykomunistycznych poglądów i kuriozalnych wypowiedzi, czy też epatowania Smoleńskiem. Niemniej jednak takie słowa pod jego adresem, jak "zadzwoń do brata", czy zarzut, że "wysłał brata na śmierć" to przekroczenie ram dyskursu politycznego i podłość.

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

...... Nazwisko - Niesiołowski , imię - Stefan , zawód - poseł - tylko i wyłącznie ," profesja " i znaki firmowe - chamstwo i pieniactwo do kwadratu . Zapewne znalazłoby się jeszcze paru innych sejmowych dżentelmenów uczestniczących w wczorajszym ( i nie tylko ) żenującym widowisku na Wiejskiej . To wymowne i rażące kuriozum ; iż " Sejm " cierpliwie znosi tego typu indywidua i nie zakończy ostatecznie działalności tego pana i jemu podobnych .

 
Portret użytkownika Lord Dragon
 #

Ten Niesiołowski to jest dobry tylko w atakach na PiS i Kaczora natomiast w Sejmie nie jest w ogóle aktywny jako poseł, czytałem o tym w gazecie.

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

Muchołap Niesiołowski szaleje.

 

Społeczność

Ernst Thälmann - Sohn seiner Klasse