Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

Kraj

Wiadomości z kraju.

Zwycięstwo górników w PGG

górnictwo.jpg

Spór w Polskiej Grupie Górniczej zakończył się w piątek 14 stycznia podpisaniem porozumienia, w którym zrealizowano wszystkie postulaty robotników.

Strajk górników w Halembie

górnictwo.jpg

W ub. wtorek górnicy w kopalni Halemba zablokowali dostawy węgla do elektrowni państwowych, domagając się podwyżek płac i podwyżek stawek weekendowych.

Związkowa Alternatywa krytycznie o tarczy antyinflacyjnej

Związkowa Alternatywa

"Jesteśmy krytyczni wobec przedstawionej przez rząd tarczy antyinflacyjnej" - oświadczyła Związkowa Alternatywa w opublikowanym komunikacie - "Domagamy się całościowej, dobrej zmiany n

Nowa Lewica tworzy Komisję Historii Lewicy Polskiej

Książki

Podczas Rady Krajowej Nowej Lewicy została utworzona Komisja Historii Lewicy Polskiej. Ma się zajmować lewicową polityką historyczną.

"Najpierw przyszli po komunistów...", teraz przyszli po katolików. Policja wtargnęła do punktu KIK

represje

Kilkudziesięciu uzbrojonych policjantów z długą bronią zajęło w nocy z środy na czwartek punkt pomocy humanitarnej prowadzony przez Klub Inteligencji Katolickiej.
 

Polacy nie wierzą obietnicom rządu

Morawiecki bankster

Polacy nie wierzą w obietnice rządu. 91% respondentów Research Partner odczuwa wzrost cen. Jednak jedynie 15% z nich wierzy, że rządowa „tarcza antyinflacyjna” okaże się skuteczna.

Radio Łódź: Represje antyzwiązkowe

Strajk

Arkadiusz Paluszkiewicz, prezes Radia Łódź, przyznał się do zlecenia włamania do komputera działaczki związkowej, uczestniczącej w sporze zbiorowym.
 

Warszawa: Wiec solidarnościowy ze zwolnioną pracownicą Amazon

Strajk

W piątek w południe pod Złotymi Tarasami odbyła się zorganizowana przez Inicjatywę Pracowniczą (IP) i AgroUnię manifestacja solidarności z Magdą Malinowską – zwolnioną pracownicą Amaz

WOT tworzy powołuje grupę cenzorską

Cenzura

Wojska Obrony Terytorialnej powołują nową grupę zadaniową, której zadaniem będzie cenzura internetu i debaty publicznej.

"Medycy na Granicy" szykanowani przez soldateskę

represje

„Medykom na Granicy” utrudnia się udzielanie pomocy uchodźcom na białoruskiej granicy.
 

Społeczność

USRR