Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Mahmud Ahmadineżad

Mahmud Ahmadineżad w Hawanie

visita-de-ahmadinejad-en-la-habana_raul-castro178-580x353.jpg

Dziś rano do Hawany, stolicy Kuby, przybył prezydent Islamskiej Republiki Iranu, Mahmud Ahmadineżad.

Iran nie poddaje się naciskom imperialistów i syjonistów

250px-Flag_of_Iran.svg_.png

Marynarka wojenna Islamskiej Republiki Iranu poinformowała, że w ramach ćwiczeń w Zatoce Perskiej przetestowała pociski dalekiego zasięgu klasy ziemia-woda. Sprawdzian był udany.

Imperializm kontra Iran

images.jpg

"Wykorzystywanie przez USA bezzałogowych samolotów zwiadowczych w Iranie, z których jeden spadł w zeszłym tygodniu na terenie tego kraju, jest oznaką coraz brutalniejszej amerykańskiej strategii ws.

Ahmadineżad odrzuca zarzuty USA

images.jpg

Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad odrzucił w poniedziałek zarzuty Stanów Zjednoczonych dotyczące rzekoemgo udziału Irańczyków w spisku na życie saudyjskiego ambasadora w Waszyngtonie.

Mahmud Ahmadineżad: USA chcą konfliktu między Iranem a krajami arabskimi

Mahmud Ahmadineżad (kwiecień 2011)

Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad oskarżył Stany Zjednoczone o powodowanie napięć między Iranem a Arabami, lecz - jak podkreślił - ich "plan się nie powiedzie".

Iran: Prezydent Mahmud Ahmadineżad nie podda się szantażowi

Ahmadinedżad.jpg

Podczas rozmów z pięcioma stałymi członkami RB i Niemcami pod koniec stycznia w Stambule Iran nie dokona żadnych ustępstw w sprawie swego programu atomowego - poinformowała we wtorek irańska agencja I

Iran: Antyimperialistyczne wystąpienie prezydenta Ahmadineżada - "Reżim syjonistyczny zniknie ze sceny"

Mahmud Ahmadineżad.jpg

Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad oświadczył dziś, że narody regionu są w stanie sprawić, że "reżim syjonistyczny zniknie ze sceny". W piątek Iran obchodzi Dzień al-Kuds, czyli Dzień Jerozolimy.

Iran: Zamach na prezydenta Ahmadineżada

Mahmud_Ahmadinezad_wzywa_3400342.jpg

Jak doniosła działająca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich telewizja Al-Arabija niezidentyfikowany zamachowiec rzucił bombę na konwój w którym jechał irański prezydent Mahmud Ahmadineżad.

Iran: Rada bezpieczeństwa ONZ narzędziem w rękach USA

Ahmadinedżad.jpg

Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad oświadczył, że ostatnia rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ, wprowadzająca sankcje przeciwko jego krajowi, nie ma wagi prawnej, a sama Rada Bezpieczeństwa to narzędzi

Społeczność

Lenin 005