Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 34 gości.

Hanna Gronkiewicz-Waltz

Głosowanie ludowe w Warszawie ws. odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewicz-Waltz

W Warszawie odbyło się lokalne głosowanie ludowe ws. odwołania prezydent miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz. Są już pierwsze sondażowe wyniki głosowania.

Warszawa: Hanna Gronkiewicz-Waltz zyskuje nowego sympatyka - któż to taki?

HGW

Spór o Hannę Gronkiewicz-Waltz znany jest już na całą Polskę. Jeśli przybywa ludzi, to zazwyczaj do grupy wobec niej opozycyjnej.

Cuda w warszawskich przedszkolach - Gronkiewicz-Waltz się boi?

Panią prezydent stać na wakacje

Hanna Gronkiewicz-Waltz - póki co jeszcze prezydent Warszawy - widocznie zaczyna się bać o stołek. Ostatnio bowiem zapowiedziała cuda w edukacji.

Warszawa: feta za ćwierć miliona złotych

images.jpeg

Z okazji otwarcia w Warszawie nowego mostu im. Marii Curie-Skłodowskiej urzędnicy wydali wielką fetę, której koszt to 250 tys. złotych.

"Prawo zbyt liberalne"

images.jpg

Warszawski ratusz opracował propozycje zmian w przepisach o zgromadzeniach. W piątek wieczorem rozwiązania te przekazano prezydentowi - poinformowała prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Lokatorzy wygwizdali panią prezydent HGW

Hanna Gronkiewicz-Waltz

We środę 17 listopada na terenie uczelni SGGW miała miejsce debata wyborcza z udziałem kandydatów na stanowisko prezydenta Warszawy. Udział w debacie wzięli m.in.

Hanna Gronkiewicz-Waltz ponownie ubiega się o fotel prezydenta Warszawy

Hanna Gronkiewicz-Waltz

W wyścigu wyborczym o fotel prezydenta Warszawy o reelekcje będzie się ubiegać kandydatka PO Hanna Gronkiewicz-Waltz, która - według sondaży - ma największe szanse na zwycięstwo.

Społeczność

jednolity front