Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 6 gości.

FSO

FSO w dalszym ciągu na przestoju, kłopoty poddostawcy

fso.jpeg

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. w Warszawie w dalszym ciągu ma przestój, który trwa już kilka miesięcy. Strzegący ją ochroniarze przyznają, że w zakładzie nic się nie dzieje.

FSO jednak przetrwa; będzie produkować mini i infiniti

FSO.JPG

Fabryka Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu jednak nie przejdzie (póki co) do historii – informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Zarząd FSO prowadzi rozmowy z Chińczykami i Hindusami

FSO.JPG

Zarząd Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie prowadzi rozmowy z kilkoma inwestorami z Chin i Indii o rozpoczęciu nowej produkcji na Żeraniu - powiedział rzecznik FSO Roman Bugaj.

28 lutego FSO kończy produkcję

fso.gif

Z końcem lutego w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu dobiega końca produkcja samochodów. Taką decyzję podjęły władze spółki.

Kapitaliści nie zapłacą podatku i może się łaskawie skuszą. Specjalna Strefa Ekonomiczna ma uratować FSO

FSO.JPG

Jak pisze "Dziennik Gazeta Prawna", ministerstwo gospodarki chce włączyć FSO do specjalnej strefy ekonomicznej. Do uruchomienia procedury potrzebny jest tylko konkretny projekt inwestycyjny.

Wojtek Orowiecki: FSO kończy produkcję

FSO.JPG

W ciągu kilku miesięcy 1700 pracowników FSO i ich rodzinyznajdą się bez środków do życia, wkrótce dołączy do nich drugietyle ludzi pracujących u poddostawców.
 

Być może FSO ocaleje przed likwidacją?

fso.gif

Zarząd warszawskiej Fabryki Samochodów Osobowych (FSO) zacieśnił współpracę z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) w celu znalezienia inwestora - informuje "Puls Biznesu".

FSO kończy produkcję. Prawie 2 tysiące ludzi na bruku!

fso.jpeg

Wszystko wskazuje na to, że do marca przyszłego roku zwolnienia otrzyma prawie cała załoga Fabryki Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu czyli ponad 1800 osób - informuje "Dziennik Gazeta Prawna

FSO ma nowe zamowienia a zarząd tnie pensje pracownikom

fso.gif

Warszawska fabryka łapie oddech. Już w październiku z zakładu wyjedzie trzy razy więcej nowych samochodów, niż produkowano w poprzednich miesiącach.

Społeczność

1917 rev