Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 31 gości.

przemysł chemiczny

Kujawsko-pomorskie: Związkowcy z IKS Solino i Anwilu będą blokować drogi

Protest głodowy w IKS Solino

Jak pisze portal pulshr.pl, związkowcy z Inowrocławskich Kopalń Soli (IKS) Solino i Anwilu Włocławek planują na dzień 17 grudnia blokady dróg.

Bydgoszcz:Protest pracowników Nitrochemu i komunikacji miejskiej przeciwko zwolnieniom

Demonstracja związkowa w Bydgoszczy 29 października 2013

Jak podaje strona internetowa NSZZ "Solidarność" z regionu bydgoskiego, kilkuset związkowców z Nitrochemu oraz Miejskich Zakładów Komunikacyjnych Bydgodzcz pikietowało we wtorek 29 października pod

Warszawa: Demonstracja związkowców Zakładów Azotowych "Puławy"

indeks.jpeg

We wtorek przed siedzibą Ministerstwa Skarbu Państwa protestowało ok. 200 związkowców z Zakładów Azotowych "Puławy S.A".

Zakłady Azotowe Puławy: Pracownicy przeciwni prywatyzacji

Zakłady Azotowe Puławy

W ostatnią środę 4 lipca około 200 osób pikietowało w Puławach przeciwko prywatyzacji ZA Puławy. Akcje tej największej fabryki chemicznej w Polsce miała przejąć spółka Synthos.

Puławy: Trwa strajk okupacyjny w "Azotach"

Azoty4.jpg

W sobotę popołudniu w puławskich zakładach chemicznych "Azoty" S.A wybuchł strajk okupacyjny. Pracownicy kontynuują go nie przerywając produkcji; wg.

Zakłady Azotowe Puławy: Utworzono komiet strajkowy

Zakłady Azotowe Puławy

Związkowcy z Zakładów Azotowych w Puławach, niezadowoleni z przebiegu negocjacji płacowych powołali komitet strajkowy zaplanowali na przyszły tydzień „uroczyste” podstawienie taczki.

600 pracowników Zakładów Chemicznych w Policach straci pracę do końca przyszłego roku

police.jpg

Jak podaje portal Wirtualny Nowy Przemysł (wnp.pl), zarząd pomorskiej spółki przygotowuje się do zwolnień grupowych. Z programu dobrowolnych odejść skorzysta około 180 osób.

Prywatyzacja pracownicza Zakładów Azotowych Puławy "trudna do zaakceptowania"

Puławy Zakłady Azotowe

Zakłady Azotowe w Puławach szykują się do prywatyzacji. Jedynym znanym oferentem na ZA Puławy jest póki co spółka "Chemia Puławy" założona przez pracowników zakładu.

Kapitalizm ludowy: załoga chce wykupić Zakłady Azotowe Puławy

chemia 2.jpg

Spółka zawiązana przez pracowników Zakładów Azotowych Puławy złoży w czwartek w MSP ofertę zakupu akcji firmy. Według giełdowej wyceny akcje warte są 650 mln zł.

Społeczność

Obama rev