Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Mołdawia

Mołdawia: 50-tysięczna demonstracja socjalistów

Mołdawia

Partia Socjalistów Republiki Mołdawii (PSRM) zorganizowała w niedzielę w Kiszyniowie demonstrację, w której wzięło udział około 50 tysięcy ludzi.

Mołdawia: Protesty antyrządowe

Demonstracje w Mołdawii styczeń 2016

Jak podaje portal rt.com, w ubiegłą środę 20 stycznia, jak pisze portal około 10 tysięcy osób demonstrowało w stolicy Mołdawii - Kiszyniowie.
 
 

Ukraina, Gruzja i Mołdawia stowarzyszą się z UE a robotnicy z Zaporoża mogą trafić na bruk

ue_ukraina.jpeg

W najbliższy piątek, w czasie szczytu UE w Brukseli zostanie podpisana druga część umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE.

Mołdawia: Antykomunistyczne przepisy przeciwko komunistycznej opozycji

images.jpg

Parlament Republiki Mołdawii uchwalił ustawę potępiającą reżim komunistyczny a także zakazuje używania symboli komunistycznej w walce politycznej.

Amerykański imperializm szczerzy kły na Europę Wschodnią

imperialism.png

USA w ramach współpracy z Polską w sprawie szerzenia "demokracji" za wschodnią granicą RP zamierzają wesprzeć projekty "demokratyzacyjne" na Białorusi i w Mołdawii.

Mołdawia: Komuniści wygrali wybory samorządowe

KPRM

W wyborach samorządowych, które odbyły się 5 czerwca, największy sukces odniosła opozycyjna Komunistyczna Partia Republiki Mołdawii KPRM (Partidul Comuniştilor din Republica Moldova).

Mołdawia: Komuniści wygrali wybory parlamentarne

22945.jpg

39,29 % głosów w wyborach parlamentarnych przeprowadzonych w Mołdawii 28 listopada zdobyła opozycyjna Partia Komunistów Mołdawii byłego prezydenta Władimira Woronina.

Społeczność

SIERP i MŁOT