Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 5 gości.

islamski terroryzm

Berlin: 9 osób zabitych, 50 rannych

zamach w Berlinie.jpg

Dzisiaj wieczorem na terenie świątecznego kiermaszu w stolicy Niemiec ciężarówka wjecha

Libia: Zamordowani dziennikarze – czy to sprawka Państwa Islamskiego?

Islamiści z ISIL

Zwłoki pięciu dziennikarzy z libijskiej telewizji Barqa TV zostały znalezione w pobliżu miasta Al-Bajda – informuje Dziennik Trybuna. Każdemu z nich poderżnięto gardło.

Zamach islamskich fundamentalistów.

Charle hebdo

W ostatnią środę miał miejsce zamach terrorystyczny na satyryczny dziennik „Charlie Hebdo” o lewicowych zapatrywaniach- zginęło 12 osób, w tym ośmiu dziennikarzy a 11 osób odniosło rany.

Nie żyje jeden z przywódców Państwa Islamskiego

Islamiści z ISIL

Zwłoki jednego z dowódców sił policyjnych Państwa Islamskiego w Syrii znalezione zostały w prowincji Deir al-Zor, graniczącej z Irakiem – donosi Dziennik Trybuna.

USA: Możliwy atak dżihadystów na wojsko

Islamiści z ISIL

FBI i inne amerykańskie służby specjalne opublikowały informację, jakoby muzułmańscy bojownicy mieli rekrutować chętnych do przeprowadzenia ataków na terytorium USA – informuje Dziennik Trybuna

Liga Arabska przeciwko ISIL-owi

Islamskie Panstwo Iraku i Lewantu (16.08.2014)

Państwa Ligi Arabskiej uzgodniły, że podejmą walkę z Islamskim Państwem Iraku i Lewantu (ISIL) – donosi Dziennik Trybuna.

Syryjska opozycja strzela do demonstrantów

FSA.jpg

Wszystkich przyzwyczajonych do tego, że to rząd ma w zwyczaju odpowiadać ogniem na rządania bezbronnego tłumu zdziwi fakt, że w Alleppo tzw.

Półwysep Synaj: Atak na żołnierzy IDF

idf.jpg

Na półwyspie Synaj, który od czasu obalenia Mubaraka jest najbardziej niestabilnym regonem Egiptu doszło do kolejnego incydentu.

Starcia na półwyspie Synaj

egipski posterunek.jpg

Już od dwóch dni wojska rządowe walczą z islamskimi bojownikami na półwyspie Synaj. Bojownicy przejęli kontrolę nad regionem po obaleniu Mubaraka.

Społeczność

1917 rev