Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

tajne więzienia CIA w Polsce

Wyrok ETCPS w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce : Kwaśniewski łamał prawa człowieka torturując ludzi na zlecenie imperializmu USA

Aleksander Kwaśniewski kłamie w sprawie więzień CIA

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu jednogłośnie orzeka, że Polska złamała zakaz torturowania i nieludzkiego traktowania w więzieniach CIA na terenie Polski.

Polska przyjęła 15 mln $ za więzienia Centralnej Agencji Wywiadowczej USA

cia.jpg

Według amerykańskiej gazety „The Washington Post” Polska przyjęła od CIA 15 mln $ za korzystanie z obiektów w Starych Kiejkutach dla celów tzw. tajnych więzień.

Miller i Kwaśniewski pójdą siedzieć?! Polsce grozi kompromitacja w sprawie tajnych więzień CIA - uważa Józef Pinior

Tajne więzienia CIA w Starych Kiejkutach

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu prowadzi postępowanie w sprawie tajnych więzień CIA na terenie Polski jakie miałyby znajdować się w Starych Kiejkutach.
 

Filip Ilkowski: Tortury CIA jako racja stanu

Tortury CIA

Znów powróciła sprawa tajnych więzień CIA w Polsce. Według Gazety Wyborczej (27. 03) były szef Agencji Wywiadu, Zbigniew Siemiątkowski ma mieć postawione zarzuty prokuratorskie w tej sprawie.

Komisarz Rady Europy: W Polsce były tajne więzienia CIA

Komisarz Rady Europy

1 października Komisarz Praw Człowieka Rady Europy Thomas Hammarberg (na zdjęciu) w wywiadzie dla dziennikarzy telewizyjnej Panoramy powiedział z pełnym przekonaniem, że istnieją dowody na przetrzymyw

Społeczność

CAPITALIST