Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 10 gości.

reforma emerytalna

Rosja: Protesty przeciw podniesieniu wieku emerytalnego trwają dalej

Strajk

Tysiące ludzi w całej Rosji uczestniczyło w niedzielnych protestach przeciwko planom podniesienia wieku emerytalnego.

Belgia sparaliżowana przez strajk sektora publicznego

Strajk

Jedna z belgijskich federacji socjalistycznych związków zawodowych CGSP/ACOD zorganizowała w miniony wtorek strajk sektora publicznego – informuje portal Strajk.eu.

Polska: Sejm przyjął ustawę o obniżeniu wieku emerytalnego

Emerytury

Sejm przegłosował prezydencki projekt ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego do 65 lat dla mężczyzn i 60 dla kobiet. Chodzi oczywiście o prawo do przejścia na emeryturę.

Kampania „Zostaję w OFE”

ofe.jpg

Od 15 stycznia br. Otwarte Fundusze Emerytalne maja ustawowy zakaz reklamowania siebie. Dzień wcześniej wykupiły reklamy na pierwszych stronach.

SLD przeciwko reformie emerytalnej

SLD

Szef SLD Leszek Miller zadeklarował, że jego klub nie poprze proponowanego przez rząd projektu reformy emerytalnej w obecnej formie.

Wcześniejsza emerytura, ale nie dla wszystkich

Donald Tusk

Chcemy dać takie uprawnienie ludziom, którzy znaleźli się w sytuacji beznadziejnej. Czyli takim osobom, które w podeszłym wieku tracą pracę i nie mogą znaleźć następnej.

Rząd w kropce

Spadek poparcia

W rządzie nikt nie ma wątpliwości, że projekty reform systemu emerytalnego drastycznie wpłyną na zmniejszenie poparcia społecznego i co za tym idzie spadek szans na wygraną podczas wyborów.

Ukraina: Uchwalono reformę emerytalną

Na Ukrainie uchwalono reformę emerytalną

Rada Najwyższa Ukrainy uchwaliła ustawę zmieniającą system emerytalny. Zmiany zakładają m.in podwyższenie wieku emerytalnego oraz obniżenie emerytury dla byłych pracownikow służb mundurowych.

Społeczność

Lenin 005