Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

konflikt libijski

W Libii protestują przeciwko rebelianckiej władzy, a Tunezja ma nowego prezydenta

1d05a83984d291332e37238ef7f4e131,46,1.jpg

Kilkaset osób protestowało dzisiaj w Bengazi, krytykując funkcjonowanie Narodowej Rady Libijskiej.

Libijscy rebelianci rozkradają broń

images.jpg

Jak donosi portal Algieria ISP rebelianci z Misraty skradli 80 czołgów z koszar "32 Batalionu Chamisa" (syna Muammara Kaddafiego) znajdujących się w mieście Mesda.

Czarni emigranci, którzy pracowali w Libii, cierpią po upadku Kaddafiego

images.jpg

"Tysiące czarnych, afrykańskich imigrantów mieszkających w Libii zostało zmuszonych do opuszczenia kraju na skutek wojny domowej.

Syn Kaddafiego pojmany

25602.jpg

Syn zamordowanego przywódcy Libii pułkownika Muammara Kaddafiego został pojmany nieopodal Ubari w południowej części kraju - poinformowali przedstawiciele rebelianckich władz tymczasowych.

Libia: Zbrodnie rebeliantów

indeks.jpg

Organizacja Narodów Zjednoczonych jest poważnie zaniepokojona doniesieniami o egzekucjach, jakich mogli dopuszczać się libijscy rebelianci na żołnierzach wiernych Muammarowi Kaddafiemu.

Pułkownik Kaddafi pochowany

images.jpg

Libijski przywódca Muammar al Kaddafi został pogrzebany dzisiaj o świcie w nieznanym miejscu - poinformowała telewizja Al-Dżazira, powołując się na libijskie źródła rządowe.

Syn płk. Kaddafiego jednak żyje

5aa76df3f786408c622295090597502e,46,1.jpg

Syn zabitego wczoraj przywódcy Libii Muammara Kaddafiego, Saif al-Islam, ucieka z Syrty na południe, w stronę granicy libijsko-nigerskiej - poinformował jeden z dowódców wojsk Narodowej Rady Libijskie

Pułkownik Kaddafi nie żyje

images.jpg

- Kaddafi zmarł w Syrcie w wyniku odniesionych ran - poddała agencja Reutera, powołując się na wysokiego rangą przedstawiciela nowych władz Libii.

Czy buntownicy złapali syna płk. Kaddafiego?

images.jpg

Wbrew wcześniejszym informacjom nie ma potwierdzenia, że syn Muammara Kadafiego, Mutasim, został złapany przez siły Narodowej Rady Libijskiej (NRL) - powiedział rzecznik Rady w Bengazi, Dżalal al-Gall

Społeczność

Obama rev