Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 8 gości.

CBOS

Sondaż CBOS: SLD i Razem poza parlamentem. Dalsza ewolucja ku systemowi dwupartyjnemu.

Sejm

Wg sondażu CBOS opublikowanego 15 maja, gdyby wybory parlamentarne odbywały się w pierwszej połowie maja, 39% respondentów zagłosowałoby na PiS (wzrost o 2 punkty procentowe w porównaniu z miesiącem p

CBOS: 2/3 bezrobotnych pozostaje bez pracy dłużej niż rok

Bezrobocie

Wg najnowszego badania CBOS 66% bezrobotnych pozostaje bez pracy dłużej niż rok, w tym 21% nie ma zatrudnienia od ponad dwóch do pięciu lat, a jedna trzecia - od pięciu lat.

CBOS: Większość Polaków akceptuje pracę obcokrajowców

imigranci.jpeg

Zdecydowana większość respondentów CBOS – 85% - akceptuje podejmowanie w Polsce pracy przez obcokrajowców, przy czym 55% każdej pracy, a 30% tylko niektórych rodzajów prac.

CBOS: SLD poniżej progu wyborczego

wybory.jpg

W grudniowym sondażu CBOS 36% badanych, którzy zadeklarowali udział w wyborach parlamentarnych, zagłosowałoby na PiS, 16% na PO, 14% na Nowoczesną, a 7% na Kukiz'15.

CBOS: Poparcie dla SLD powyżej progu wyborczego

SLD

Wg listopadowego sondażu CBOS 38% badanych, którzy zadeklarowali udział w najbliższych wyborach parlamentarnych, zagłosowałoby na PiS, 17% na Nowoczesną, 14% na PO, 6% na Kukiz'15, a na SLD – 5%.

CBOS: Razem i SLD poniżej progu wyborczego

wybory.jpg

CBOS: Problem bezrobocia dotyczy obecnie 21% polskich gospodarstw domowych

Bezrobocie

Jak wynika z badań CBOS "Bezrobotni 2016 r." problem bezrobocia dotyczy obecnie 21% gospodarstw domowych, a mianem bezrobotnego określa się 9% dorosłych Polaków, z których połowa zarejestrowana jest w

Polacy popierają finansowanie mediów publicznych z budżetu

tvp logo.jpg

Jak wynika z sondażu CBOS, 60 % Polaków popiera finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa.

CBOS: PiS traci poparcie

pis2.gif

W marcowym sondażu CBOS 34% (strata 3 pkt. proc.) badanych deklarujących udział w wyborach oddałoby głos na PiS, 16% na Nowoczesną (spadek o 1 pkt. proc.), 14% na PO (strata 4 pkt. proc.).

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

jednolity front