Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/v55575293/domains/1917.net.pl/public_html/modules/cck/content.module on line 1284.

podwyżki

Poznań: Prezydent miasta nie dotrzymuje obietnicy podwyżek

Pieniądze

Związkowcy z OPZZ, ZNP, Inicjatywy Pracowniczej i „Solidarności” przyszli w poniedziałek do poznańskiego urzędu miasta, aby upomnieć się o obiecane w ub.

n.d.

Związkowcy nie akceptują podwyżek zaproponowanych przez KGHM

kghm.JPG

Przedstawiciele związków zawodowych w KGHM nie przyjęli zaproponowanego przez zarząd spółki porozumienia płacowego, zakładającego 4,5-proc.

Rośnie akcyza, papierosy będą kosztowały ponad 20 złotych

zakaz-palenia-e-papierosy-epapierosow-425x318.jpg

Jak donosi serwis Hot Money, Ministerstwo Zdrowia chce by papierosy w Polsce kosztowały tyle co w krajach zachodnich a więc około 20 złotych za paczkę.
 

PZL Świdnik: "Sierpień 80" walczy o podwyżki

PZL Świdnik

W marcu br. związki zawodowe w Zakładzie Narzędziowym w Świdniku wywalczyły wzrost płac wynoszący 4,8 procent. Zdaniem „Sierpnia 80” to jednak za mało.

Polacy jedzą coraz mniej chleba

chleb

Przeciętny Polak zje w 2011 r. o ponad 3 proc. pieczywa mniej niż rok wcześniej. Od 1999 r. spożycie chleba i bułek spadło o ponad 25 kg na osobę, informuje "Rzeczpospolita".

Kolejne podwyżki cen paliw

paliwo.jpeg

Od 1 maja znikają ulgi w podatku akcyzowym dla biopaliw i biokomponentów. W praktyce oznacza to, że ceny paliw mogą pójść w górę, bo producenci będą musieli odprowadzić wyższy podatek.

Spór o płace w tyskim Fiacie

Fiat

W tyskiej fabryce Fiata ruszyły negocjacje płacowe z udziałem wszystkich central związkowych.

Ceny żywności na świecie osiągnęły rekordowo wysoki poziom

chleb z makiem_1.jpg

- Światowe ceny żywności osiągnęły w styczniu rekordowo wysoki poziom - poinformowała w czwartek agenda Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).

Rząd łata dziurę budżetową kosztem niemoląt i matek! Od lipca VAT na ubranka dziecięce wzrośnie z 8 do 23 procent!

ubranka.jpeg

1.VII. 2011 zaczyna się polska prezydencja w UE. jako że "drażliwe tematy jest mieć lepiej za sobą", 1 lipca 2011 r. nastąpi podwyżka VAT na ubranka dziecięce

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Amerykańska gospodarka 2008