Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 18 gości.

Strefa Gazy

Palestyna: Krwawe represje syjonistów w Strefie Gazy

Palestyna flaga bardzo dobra

W piątek podczas nasilenia palestyńskich protestów u granic Strefy Gazy wojsko Izraela raniło co najmniej 40 osób, w tym ratowników medycznych i dziennikarzy.

Państwo Islamskie wypowiada wojnę Palestyńczykom

isis-flag-youtube-afp.jpg

3 stycznia PI na egipskim półwyspie Synaj w specjalnym nagraniu wideo Państwo Islamskie wydało wojnę Palestyńczykom w Strefie Gazy.

Coca-Cola inwestuje w Strefie Gazy

Gaza.jpg

Kapitaliści wszędzie węszą zysk. Amerykański koncern Coca-Cola, produkujący napoje gazowane, zamierza zainwestować w Strefie Gazy – informuje Dziennik Trybuna. Chce tam otworzyć fabrykę.

Siły LFWP stawiły opór syjonistycznym okupantom

pflp-aamb.jpg

Brygady im. Abu Ali Mustafy - zbrojne ramię Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny ostrzelały w poniedziałek oddział izraelskich okupantów.

Izraelczycy zabili dowódcę Dżihadu

indeks.jpg

Lotnicy armii izraelskiej zabili dziś rankiem w Strefie Gazy dwóch Palestyńczyków, w tym jednego z dowódców islamskiego Dżihadu.

Lotnictwo izraelskie dokonało nalotu na Strefę Gazy

Izrael.png

Lotnictwo izraelskie dokonało w nocy z soboty na niedzielę dwóch ataków na Strefę Gazy, których celem były obozy uchodźców.

Palestyna: Strefa Gazy ostrzelana przez izraelski samolot

Palestyna flaga bardzo dobra

Izraelski samolot ostrzelał trzy cele w Strefie Gazy w sobotę, w odpowiedzi na poranny atak rakietowy na południowy Izrael.

Polscy posłowie będą próbowali przerwać blokadę Gazy

Gaza.jpg

Posłanka Jolanta Szczypińska (Prawo i Sprawiedliwośc) oraz posłowie Zbigniew Kozak (PiS) i Henryk Milcarz (Lewica) z polsko-palestyńskiej grupy parlamentarnej wylecą do Egiptu gdzie będą próbowali prz

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

SIERP i MŁOT