Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

Antoni Macierewicz

Obłęd PiS-u. Macierewicz chce zrujnować centrum Warszawy !

PKiN

Politycy Prawa i Sprawiedliwości dostarczają coraz więcej dowodów na to, że nie trzymają kontaktu z rzeczywistością. Tym razem chodzi o byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

Polski MON nabije kabzę amerykańskim koncernom zbrojeniowym

Patriot

Jak poinformował wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz, MON wyda na program obrony powietrznej w latach 2018-2022 17,1 mld zł.

Macierewicz kadzi Seulowi i zapowiada wydanie pół biliona złotych na zbrojenia

Antoni Macierewicz - pachołek imperializmu USA

Podczas wtorkowych targów zbrojeniowych w Kielcach Antoni Macierewicz wyraził solidarność z Koreą Południową, która w tym roku przedstawia tam ekspozycję narodową.

Polska-Rosja: Macierewicz wywołał konflikt o Rzeź Wołyńską

Antoni Macierewicz - pachołek imperializmu USA

Antoni Macierewicz, udzielając telewizyjnego wywiadu, wywołał nowy konflikt polsko-rosyjski, na szczęście tylko dyplomatyczny – donosi portal Strajk.eu.

Militaryzm osiąga nowe szczyty. MON zapowiada powiększenie armii przynajmniej o połowę

Antoni Macierewicz - pachołek imperializmu USA

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zapowiedział w środę "zasadniczy wzrost armii, co najmniej 50-procentowy w ciągu najbliższych lat".

Macierewicz liże buty imperializmowi USA! Będzie wojna z Rosją?! Ministrowie obrony zgodzili się na większą obecność NATO w Europie Środkowo-Wschodniej!

Antoni Macierewicz - pachołek imperializmu USA

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, szefowie ministerstw obrony państw NATO zgodzili się w środę 10 lutego na "wzmocnienie wysuniętej obecności wojskowej we wschodnioeuropejskich krajach członkows

Społeczność

1917 rev