Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

absurd

Policja przeciwko Gierkowi. Ciąg dalszy antykomunistycznej nagonki autorytarystów z PiS

Gierek i górnicy

Policja i prokutatura najprawdopodobniej interesują się wystawą w sosnowieckim muzeum, zorganizowaną przez prezydenta miasta Arkadiusza Chęcińskiego.
 

Badanie Sedlak & Sedlak: 82 % przedsiębiorstw oferuje pracownikom dodatkowe świadczenia

sedlak_logo2.png

Jak donosi w swojej depeszy Polska Agencja Prasowa, aż 82 % firm ankietowanych w ramach badania firmy doradczej Sedlak & Sedlak oferuje swoim pracownikom dodatkowe świadczenia pozapłacowe w pos

Warszawa: Policja łapie "prawdziwych przestępców"

ja_pierdole_174.jpg

Po tym jak cała Polska widziała jak policja wspólnie z sądem ścigała Zofię i Henryk Hop z Brzósek na Podkarpaciu który oskarżono że "ukradli" pozostałe po wycince drzew gałęzie (o usprzątnięcie któryc

Komenda Stołecznej Policji donosi za pośrednictwem swojej strony internetowej, że południowoprascy policjanci razem z celnikami aresztowali obywatela Armenii. "Zabezpieczono" zawrotną liczbę 36 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzowych. Na skutek swojej zagrażającej mieszkańcom stolicy działalności mógł zarobić "na czysto" około 70 złotych.

Jednocześnie policjanci z tego tej samej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII (obejmującej Pragę Południe, Rembertów, Wawer, Wesołą) na stronie internetowej chwalą się też zatrzymaniem 17 letniej obywatelki Wietnamu która posiadała 17 bluzek z podrobionymi znakami firmowymi.

Społeczność

jednolity front