Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

NFZ

Zaostrza się protest lekarzy rezydentów

rezydenci.jpg

Normal 0 21

Zmiany w służbie zdrowia

NFZ.jpg

Wedle medialnych informacji Ministerstwo Zdrowia opracowuje plan reformy Narodowego Funduszu Zdrowia. Jak informuje "Superstacja", w grę wchodzi m.in.

NFZ kłamie o kolejkach do lekarzy

images_2.jpeg

Tabloid Fakt demaskuje obłudę Narodowego Funduszu Zdrowia, ujawniając, że dane ze strony internetowej NFZ nie mają absolutnie żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Polska służba zdrowia rozczarowuje obywateli

NFZ.jpg

Wzrasta niezadowolenie z opieki zdrowotnej. Taką postawę przejawia 78% ankietowanych.

Nowa lista leków refundowanych

indeks.jpg

Ministerstwo Zdrowia opublikowało wczoraj wieczorem uzupełnioną listę leków refundowanych, która ma obowiązywać od 1 stycznia 2012 roku. Po raz pierwszy lekarstwa mają stałe ceny i marże.

NIK: Pobieranie opłat za poród to bezprawie

porod_rodzinny.jpg

Jak wynika z cytowanego przez dziennik "Rzeczpospolita" raportu Najwyżej Izby Kontroli co piąty kontrolowany przez tą instytucję szpital pobierał opłaty za znieczulenie przy porodzie (do ok.

Warszawa: Weterani Powstania Warszawskiego nie mają na leki

powstanie.jpg

Jak donosi sobotnio-niedzielne wydanie "Naszego Dziennika", Ministerstwo Zdrowia nie robi nic w sprawie kombatantów których nie stać na leki pomimo iż doskonale wie o problemie.

PPP: PO-PSL zmierza ku prywatyzacji służby zdrowia

20840.jpg

28 stycznia Polska Partia Pracy, wydała oświadczenie na temat złej sytuacji w publicznej służbie zdrowia. Zwrócono uwagę zwłaszcza na dyskryminowanie województw tzw.

Społeczność

rot front