Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.

rząd

Rząd chce zezwolić na nieograniczony wyzysk pracowników sezonowych w rolnictwie

niewolników pan

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi planuje wprowadzenie nowego rodzaju umowy cywilnoprawnej, jaka miałaby zastosowanie przy pracach sezonowych w rolnictwie – donosi portal Strajk.eu.

Polska: Rząd chce zatrzymać imigrantów na granicy

imigranci.jpeg

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało projekt ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Polski – donosi Dziennik Trybuna.

Polska: Rząd chce rzucić ochłapy matkom niepełnosprawnych dzieci

Beata Szydło - premier Polski od 16.11.2015

Rząd Beaty Szydło szykuje program „Za życiem”, mający na celu pomoc kobietom decydującym się na urodzenie dzieci, mimo iż u płodów wykryto ciężkie, nieodwracalne uszkodzenia kwalif

Polska: Niektóre rodziny zastępcze nie otrzymują 500 Plus

biedne_dziecko.jpg

Część rodzin zastępczych, w tym te wychowujące dzieci niepełnosprawne, nie jest objętych programem Rodzina 500 Plus – donosi portal Strajk.eu.

Katolicka obłuda premier Szydło

Beata Szydło - premier Polski od 16.11.2015

Papież Franciszek, który przybył do Polski z okazji Światowych Dni Młodzieży, po raz kolejny zaapelował o pomoc dla ludzi uciekających przed wojną i głodem, czyli o przyjmowanie uc

Polska: Ministerstwo Gospodarki przestało istnieć z mocą wsteczną

Kopalnia

8 grudnia br. ogłoszono rozporządzenia Rady Ministrów, które likwidują Ministerstwo Gospodarki z mocą od 16 listopada br. oraz tworzą Ministerstwo Energii z mocą od 27 listopada br.

Polska: Górnicy dostaną nagrody związane z Barbórką

górnictwo.jpg

Krzysztof Tchórzewski, minister energetyki, zapewnił górników, że nagrody pieniężne związane ze świętem ich patronki, św.

Zaprzysiężenie rządu PiS

pis2.gif

Społeczność

Lenin 666