Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

PKS

Strajk kierowców PKS w Krośnie

pks.gif

Kierowcy PKS z Krosna (województwo podkarpackie), w ramach strajku zjechali dziś w godzinach przedpołudniowych z tras – donosi portal RMF24.pl. Do zajezdni wróciło ponad trzydzieści autobusów.

Ciężka sytuacja pracowników PKS-ów - wyzysk, mobbing i samobójstwa

PKS_białystok.jpeg

W ostatni weekend, w Bielsku-Białej (23-24 września) obradował Zarząd Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKS i Transportu Samochodowego w RP (OPZZ).

Strajk generalny kierowców PKS Białystok

pks.gif

Z powodu braku reakcji marszałka województwa podlaskiego na prośbę o mediację z zarządem spółki PKS Białystok, złożoną przez protestujących zwiazkąwców, ziwązek zawodowy kierowców podjął decyzję o str

Warszawa: Protest pracowników PPKS z Mazowsza

pks.gif

11 marca około 150 pracowników Państwowych Przedsiębiorstw Komunikacji Samochodowej zrzeszonych w NSZZ "Solidarnośc" Region Mazowsze, protestowało przed budynkiem Ministerstwa Skarbu Państwa przeciwko

Puławy: PKS ociąga się w płaceniu pensji pracownikom

pks_pulawy.gif

Jak donosi cotygodniowy dodatek do "Dziennika Wschodniego", "Tygodnik Puławski", PKS Puławy coraz poważniej spóźnia się z płaceniem pensji swoim pracownikom.

Lublin: 3/4 pracowników PKS wzięło udział w referendum strajkowym

logo_pks.png

Blisko 3/4 załogi wzięło udział w referendum strajkowym zorganizowanym w PKS "Wschód" donosi lubelski "Dziennik Wschodni". To dopiero dane wstępne. Niedługo zostaną ogłoszone dane oficjalne.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

LENIN