Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

budownictwo mieszkaniowe

LRN: W Polsce osoby fizyczne zarabiające na wynajmie mają większy zasób mieszkaniowy niż samorządy

mieszkanie prawem, nie towarem

W PIT-ach za 2018 r. 776 tys. osób w Polsce wykazało przychody z najmu mieszkań. Liczba wynajmujących mieszkania stabilnie rośnie o ok. 7% rocznie.

Mieszkanie Plus: Klęska i kompromitacja PiS. Rządowy plan wykonany w 1%.

Blok mieszkalny.jpg

Rząd PiS miał wybudować w 2019 roku 100 tysięcy mieszkań w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Zamiast 100 tysięcy mieszkań będzie niecały tysiąc.

Polska: Rosną ceny mieszkań

Blok mieszkalny.jpg

Jak wynika z analizy Home Broker oraz Open Finance, ceny mieszkań w największych polskich miastach są wyższe średnio o ok. 4,6% niż przed rokiem.

Koszmar mieszkanki bloku: Cały czas tłukło!

Blok_mieszkalny_Warszawa_ul._Marymoncka.jpg

Jedna z mieszkanek bloku w Warszawie skarży się na hałasy w jej mieszkaniu. Służby państwowe od trzech lat nie potrafią jej pomóc.

Władza przyznała zapomogę finansową... najbogatszym

Komorowski

Pan prezydent Komorowski wrócił jakiś czas temu ze Stanów Zjednoczonych, chwaląc się, jak to Obamie spodobał się jego nowy image.

Hiszpania: Budownictwo leci na łeb na szyję

Mieszkania

Załamanie na hiszpańskim rynku mieszkań, które uważa się za kamień, który poruszył lawinę kryzysu gospodarczego wciąż się pogłębia.

Mniej mieszkań do użytku

Budownictwo mieszkaniowe

Według najnowszych danych w 2011 r. oddano do użytkowania 131148 mieszkań, tj. o 4687 mieszkań (3,5%) mniej niż w 2010 r. Wśród wybudowanych wyliczyc można niecałe 9 tys.

Irlandia: Bezlitosna dyktatura rynku. Mimo społecznego zapotrzebowania na mieszkania, na wpół wykończone domy burzone są w interesie banków

burzenie_mieszkań.jpg

Agencja, która przejmuje od banków złe długi, jest gotowa burzyć na wpół wykończone budynki, które w jej ocenie nie mają żadnej wartości - informuje irlandzki "Independent"

Społeczność

USRR